Survivor son 10 yılın şampiyonları

Survivor son 10 yılın şampiyonları


Survivor yarışması Acun ILICALI tarafından TV8 kanalında yayınlanan bir yarışmadır.Survivor yarışma sunuculuğunu Alp KIRŞAN ve Acun ILICALI yapmaktadır.Yarışma Ünlüler ve Gönüllüler takımı olarak 2 grup arasında yapılmaktadır.Özenle hazırlanan oyunlar yarışmacıların sağlığı düşünülerek tasarlanmaktadır.

Oyunlar Dominik Cumhuriyetinde yapılmaktadır.

2005 Survivor Şampiyonu Uğur PEKTAŞ

Survivor’da şampiyon olduktan sonra şansı açılan Uğur Pektaş, bir kaç filmde oynadıktan sonra yıldızını parlatan Arka Sokaklar dizisinde rol aldı. Ve daha sonra rol arkadaşı Gamze Özçelik ile evlendi. Ancak daha sonra diziden ayrıldı ve eşinde de boşandı.

2006 Survivor Şampiyonu Derya DURMUŞLAR

 

2006 yılındaki Yunanistan – Türkiye Survivor yarışmasında birinci olup 250 bin euro ödülü alan Derya Durmuşlar, 2011 yılında eşi ile birlikte trafik kazası geçirerek hayatını kaybetmiştir.

2007 Survivor Şampiyonu Taner ÖZDEŞ

Survivor Aslanlar-Kanaryalar yarışmasında Kanaryalar takımında olan ve şampiyonluk elde eden Taner Özdeş, All-Star’a da katılmış ancak kendini gösterememişti.

2010 Survivor Şampiyonu Merve OFLAZ

1988 doğumlu ve Türkiye Survivor Kızlar – Erkekler yarışmasının tek bayan birincisi olan Merve Oflaz, yarışmada birinci olduktan sonra şansı en çok açılan şampiyonlardan biri olmuştur. Muhteşem Yüzyıl, Kalbim Dört Mevsim, Not Defteri gibi dizlerde rol almış, Molped reklamlarının yüzü olmuştur. Ayrıca bazı programlarda da sunuculuk yapmış olan Merve Oflaz, oyunculuk eğitileri de almıştır. Oflaz, 2015 Survivor All Star kadrosunda yer almaktadır.

2011 Survivor Şampiyonu Derya BÜYÜKUNCU

Derya Büyükuncu, 2011 Ünlüler – Gönüllüler Survivor yarışmasında birinci olmuştur. Kendisi, Türk spor tarihinde 27 yıl milli takıma hizmet eden tek Türk sporcusudur. 1985-2012 yılları arasında yaklaşık 500 kez yüzme rekoru kırmış olup 500 kez milli takımda yer almıştır.

2012 Survivor Şampiyonu Nihat ALTINKAYA

Nihat Altınkaya,2005 yılında Fear Factor programına katılıp ilk turda elenmiş olan Altınkaya, 2012 Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışma programında birinci olmuştur. Kendisi başarılı bir oyuncu, manken ve foto modeldir.

2013 Survivor Şampiyonu Hilmi Cem İNTEPE

Yetenek Sizsiniz yarışmasına katıldıktan sonra keşfedilen Hilmicem Acun Ilıcalı tarafından Survivor ünlüler gönüllüler kadrosuna dahil olmuştur. 2013 yılında Ünlüler – Gönüllüler Survivor’da birinci olan Hilmi Cem, daha sonra bir kaç dizide oynamış olup Muğla’da açtığı dans okulunda çalışmaya devam etmiştir. 2015 yılındaki Survivor All Star kadrosunda yer almaktadır.

2014 Survivor Şampiyonu Turabi ÇAMKIRAN

“Benimle Dans Eder misin?” yarışmasından elendikten sonra Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılıp orada da başarılı olmayan Turabi, gerçek hayatta Tayland da gösteri amaçlı yapılan dövüşlerde, dövüşçü olarak yer almıştır. 2014 yılında katıldığı Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında birinci olmuştur. Son olarak 2015 yılındaki Survivor All Star yarışmasına dahil olmuştur.

2015 Survivor Şampiyonu Turabi ÇAMKIRAN

Survivor All Star yarışmasının galibi bir önceki yılın şampiyonu olan Turabi Çamkıran, halk oylamasıyla yeniden şampiyon oldu. Merve Aydın ile kaldığı finalde Turabi galip geldi.

2016 Survivor Şampiyonu Atakan ARSLAN

Şampiyonluk yarışında kıyasıya mücadele eden Serkay TÜTÜNCÜ ve Atakan ARSLAN sms oylamasına kaldı.Yapılan oylamada Atakan ARSLAN survivor 2016 şampiyonu oldu

2017  Survivor Şampiyonu Ogeday GİRİŞKEN

Şampiyonluk yarışında son ikiye kalan yarışmacılardan Adem KILIÇCI ve Ogeday GİRİŞKEN arasında yapılan sms oylamasında survivor 2017 şampiyonu Ogeday GİRİŞKEN oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?