Survivor 2018 All Star kadrosu belli olmaya başladı

Survivor 2018 All Star kadrosu belli olmaya başladı


Hersene olduğu gibi bu senede Survivor izleyicileri tarafından merakla beklenmekte.

En çok merak edilende bu sene kimlerin yarışacağı konusu,Acun ILICALI’nın ünlüler takımının eski yarışmacılardan oluşacağını söylemesi ile heyacan ve merak git gide artmakta.

İşte Survivor 2018’de yaraşacağı belli olan yarışmacılar

  • Cumali AKGÜL
  • Turabi ÇAMKIRAN
  • Sema AYDEMİR
  • Merve AYDIN
  • Nagihan KARADERE

Cumali AKGÜN

Adı ilk açıklanan yarışmacı olan Cumali,Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık olarak 1600 km yürüyerek geldi.Beyaz Showa katılan Acun ILICALI burada Beyazıt ÖZTÜRK’ün ısrarlarına dayanamayarak bir daha yürüyen yarışmacı almayacağının garantisini vererek Cumali AKGÜL’ü yarışma kadrosuna dahil etti.

Merve AYDIN

Yarıştığı dönemde hırsı ve göstermiş olduğu duruşu ile yarışmaya damga vuran yarışmacı olmuştu.Survivor tarihinde erkek yarışmacıların yarışmaktan çekindiği bayan yarışmacılar arasında gösterilmektedir.

Nagihan KARADERE

Göstermiş olduğu üstün performansın yanı sıra yapmış olduğu tartışmalarla da gündem olan Nagihan yarışmanın başarılı isimlerinden biri oldu.Her zaman erkek yarışmacılara meydan okumuştu.Bu senede renkli görüntülerin bizleri beklediğini düşünüyorum

Sema AYDEMİR

Geçen sene ünlüler takımında yer alan Sema takımını sırtlayan yarışmacılardan biri olmuştu.Sema yarışmada ki duruşu ve üstün performansı ile izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

Turabi ÇAMKIRAN

Daha önce 2 defa Survivor da yarışan Turabi bu yarışmalarda 1. olmuştu.3. kez davet edilen Turabi her zama ki gibi finalin en büyük adaylarının başında geliyor.Kişiliği ve özlü sözleri ile gündeme gelen yarışmacı performansı ile de göz doldurmakta.

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?