Survivor 2018 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

0
198

Survivor 2018 heyecanı 12.bölümde  adaya vede edecek ismin belirlenmesi için dokunulmazlık oyunu ile devam ediyor

All Star takımı ada oyununu kaybetti ve moraller bozuk.Hafta içerisinde Gönüllüler takımına karşı oynanan oyunları kaybeden All Star takımı dokunulmazlık oyununu kazanarak kötü gidişe son vermek ve takımdan bir yarışmacıyı göndermemek adına tüm gücüyle yarışacak

Gönüllüler takımında moraller yerinde, son oynanan ada ve migros kuru fasulye,patates ödüllerinin sahibi oldular.Hafta içerisinde oynanan ödül oyunlarında All Star takımına karşı üstün bir performans göstererek bir seri yakaladı.

Survivor 2018’in ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetti ve takımdan Marcus elendi.Tekrardan konsey heyecanını yaşamak istemeyen Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu almak için tüm güçleriyle yarışarak oyunu almaya çalışacak

İki takımda dokunulmazlığı kazanarak adadan bir yarışmacının elenmemesi için tüm güçleriyle mücadele etti

Dokunulmazlığı kaybeden takım ilk olarak bireysel dokunulmazlık oyunu öncesi haftanın en iyi yarışmacı açıklanacak ve ardından bireysel dokunulmazlık oynanacak.

Dokunulmazlığı kaybeden takımda eleme konseyi yaşanacak ve konseyde yarışmacıların yazdığı bir isim eleme potasına girecek.
Bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı ile haftanın en iyisi seçilen yarışmacısı da birer isim söyleyecek ve 3 isim eleme potasına girerek sms oylamasına çıkacak

Survivor 2018 3.hafta dokunulmazlık oyununu All Star takımı 10-8 kazandı.

İşte oyunları kazanan yarışmacılar

Adem Kılıççı-Sema Aydemir Melih Özkaya-Birsen Bekgöz Melih Özkaya-Birsen Bekgöz kazandı Gönüllüler Takımı 1-0
Turabi Çamkıran-Sahra Işık Cumali Akgül-Nevin Yanıt Turabi Çamkıran-Sahra Işık kazandı All Star 1-1
Hilmi Cem-Nagihan Karadere Anıl Berk Baki-İpek Yaşar Anıl Berk Baki-İpek Yaşar kazandı Gönüllüler Takımı 2-1
Ümit Karan-Damla Can Ramazan Kalyoncu-Yağmur Banda Ümit Karan-Damla Can kazandı All Star 2-2
Hilmi Cem Anıl Berk Baki Anıl Berk Baki kazandı Gönüllüler Takımı 3-2
Sema Aydemir Funda Alkayış Sema Aydemir kazandı All Star 3-3
Ümit Karan Emre Durak Emre Durak kazandı Gönüllüler Takımı 4-3
Nagihan Karadere Birsen Bekgöz Nagihan Karadere kazandı All Star 4-4
Adem Kılıççı Melih Özkaya Berabere  –  –
Damla Can İpek Yaşar Damla Can kazandı All Star 5-4
Hilmi Cem-Nihat Doğan Ramazan Kalyoncu – Emre Durak Hilmi Cem-Nihat Doğan kazandı All Star 6-4
Sahra Işık-Damla Can Nevin Yanıt-Birsen Bekgöz Sahra Işık-Damla Can kazandı All Star 7-4
Ümit Karan-Murat Ceylan Anıl Berk Baki-Melih Özkaya Anıl Berk Baki-Melih Özkaya kazandı Gönüllüler Takımı 7-5
Nagihan Karadere-Sema Aydemir İpek Yaşar-Yağmur Banda Nagihan Karadere-Sema Aydemir kazandı All Star 8-5
Nihat Doğan-Sema Aydemir Anıl Berk Baki-İpek Yaşar Anıl Berk Baki-İpek Yaşar kazandı Gönüllüler Takımı 8-6
Hilmi Cem-Damla Can Melih Özkaya-Birsen Bekgöz Melih Özkaya-Birsen Bekgöz kazandı Gönüllüler Takımı 8-7
Ümit Karan-Nagihan Karadere Ramazan Kalyoncu-Nevin Yanıt Ümit Karan-Nagihan Karadere kazandı All Star 9-7
Adem Kılıççı-Sahra Işık Cumali Akgül-Yağmur Banda Cumali Akgül-Yağmur Banda Gönüllüler Takımı 9-8
Nihat-Hilmi-Sahra Melih-Cumali-Birsen Nihat-Hilmi-Sahra kazandı All Star 10-8

 

Survivor ile ilgili düşüncelerini paylaş

Please enter your comment!
Please enter your name here