Survivor 2018 Kimler Elendi Neler Yaşandı Kimler Diskalifiye Oldu

0
235

Survivor 2018 heyecanı bu yıl 10 Şubat tarihinde yayın hayatına başladı.

Bu yıl daha önce ki Survivor yarışmacılarından oluşturulan All Star takımı yeni yarışmacılardan oluşan Gönüllüler takımına karşı yarışmaya başladı.

Survivor All Star ve Gönüllüler olarak başlayan yarışmada nefesleri kesen ödül ve dokunulmazlık oyunları oynandı.Yarışmaya katılan yeni yarışmacılar ve sakatlıktan dolayı diskalifiye olan bir çok yarışmacı oldu

All Star Takımı Gönüllüler Takımı
Hilmi Cem İntepe   Cumali Akgül
Merve Aydın   Birsen Bekgöz
Murat Ceylan   Ramazan Kalyoncu
Sahra Işık   Gizem Kurtulan
Turabi Çamkıran   Melih Özkaya
Damla Can   Yağmur Banda
Hakan Hatipoğlu   Ecem Karaağaç
Nagihan Karadere   Nevin Yanıt Baltacı
Nihat Doğan   Anıl Berk Baki
Adem Kılıççı Funda Alkayış
Semra Aydemir   Gamze Aksu
Ümit Karan Marcus

 

İlk Gün:Survivor All Star yukarıda açıklanan kadro ile 10 Şubat tarihinde yayın hayatına başladı.Ada’nın ilk gününde All Star takımından Hakan Hatipoğlu Gönüllüler takımına dahil oldu.

2.Hafta:Hakan’ın Gönüllüler takımına geçmesiyle 11 kişi olan Gönüllüler takımından bayan yarışmacıların sayısı All Star takımı bayan yarışmacılarından fazla olduğu için Gönüllüler takımında bir bayan yarışmacı oylama ile All Star takımına geçecek.Bu isimde Ecem Karaağaç oldu.

2.Hafta:Survivor 2018’im ilk ödül oyununda yarışmacılar konforlu ada için yarıştı ve kazanan All Star takımı oldu.All Star 10-6 bu oyunu kazanmayı başardı

2.Hafta:Survivor 2018’de ilk dokunulmazlık oyununu kazanan All Star oldu.All Star takımı 10-3 gibi farklı bir skorla ilk dokunulmazlık oyununu kazanmayı başardı

2.Hafta:Survivor 2018’de ilk elenen yarışmacı ada konseyinde isimleri çıkan Cumali,Marcus ve Yağmur arasında yapılan sms oylamasından en az oyu alan Marcus oldu.

2.Hafta:All Star performans sıralaması.Gönüllüler performans sıralaması

2.Hafta:Gönüllüler takımından Gamze Aksu sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan diskalifiye oldu. Gamze’nin yerine adaya yeni bir yarışmacı katılacağı açıklandı

3.Hafta:Gönüllülerin yeni yarışmacıları.Sağlık sebebiyle diskalifiye olan Gamze’nin yerine İpek Yaşar,sakatlık sebebiyle 1 ay oyun oynamayacak olan Hakan Hatipoğlu’nun yerine Emre Durak takıma katılan yeni isimler oldu

3.Hafta:Enternasyonel oyunlar başladı.All Star ile Gönüllüler takımı Romanya Survivor takımı ile mücadele etmek için karşı karşıya geldi.All Star takımı oyunu 10-7 kazandı

3.Hafta:Romen takımı ile karşılaşan All Star takımı oyunda 6-1 önde olmasına rağmen kazanmayı başaramadı ve  Romenler oyunu 10-8 kazandı

3.Hafta:Dokunulmazlık oyunu için takımlar karşı karşıya geldi ve All Star takımı 10-8 kazandı.

3.Hafta:Performans birincileri belli oldu.Erkeklerde Ümit Karan ile Adem Kılıççı,kızlarda ise Yağmur Banda ile Damla Can oldu

3.Hafta:All Star takımından Ecem Karaağaç saplık sorunlarıyla sebebiyle yarışmadan Diskalifiye oldu

3.Hafta:Gönüllüler takımından eleme potasına giren Birsen,Gizem,Cumali ve Ramazan arasında yapılan sms oylamasından en az oyu alan Gizem adaya veda etti

3.Hafta:Erkekler performans sıralaması,Kızlar performans sıralaması

4.Hafta:All Star takımı ile Gönüllüler takımı Romen survivor takımı ile yarışmak için karşı karşıya geldi ve kazanan taraf All Star oldu.Romenler ile karşılaşan All Star takımı oyunu 10-6 kazandı.

4.Hafta:Dokunulmazlık oyununu All Star takımı 10-6 kazandı.Gönüllüler takımında 3.defa bir yarışmacı adaya veda edecek

4.Hafta:Erkeklerde performans birincisi Turabi ile Ümit olurken,kızlarda Sema ve Nagihan oldu

4.Hafta:Erkekler performans sıralaması,kızlar performans sıralaması

4.Hafta:Gönüllüler takımında eleme potasına giren İpek,Emre ve Melih arasında yapılan sms oylamasında en az oyu alan Emre adaya veda etti.

5.Hafta:All Star takımı ile Gönüllüler takımı Romen survivor takımı ile yarışabilmek için karşı karşıya geldi.Oyunu kazanan takım 10-7 skorla All Star oldu

5.Hafta:All Star takımı Romen survivor takımı 10-4 kazanarak seriyi 2-1 getirmeyi başardı

5.Hafta:Gönüllüler takımında ödül oyununda sakatlanan Melih yarışmaya devam edemedi ve diskalifiye oldu

5.Hafta:All Star takımından Nagihan Karadere kendi isteğiyle Gönüllüler takımına geçti

5.Hafta:Survivor 2018’de Gönüllüler takımı ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.

5.Hafta:Performans birincileri kızlarda Sema ve Nagihan,erkeklerde ise Ramazan ve Adem oldu

5.hafta:Erkekler performans sıralaması,kızlar performans sıralaması

5.Hafta:All Star ve Gönüllüler takımına 2 yeni yarışmacı katıldı.All Star takımına Yiğit Dikmen ve Elif Şadoğlu,Gönüllüler takımına Mustafa Kemal Kurt ve Batuhan Buğra Eruygun katıldı

5.Hafta:All Star takımında eleme potasına giren  Nihat,Damla ve Murat arasında yapılan sms oylamasından en az oyu alan Nihat Doğan All Star takımında adaya ilk veda eden yarışmacı oldu

6.Hafta:Dokunulmazlık oyununu All Star takımı 10-5 kazandı.

6.Hafta:All Star takımında sağlık sorunlarından dolayı adaya veda edecen Ecem’in yerine Berna Can Beldek katıldı.

6.Hafta:All Star ile Gönüllüler takımı Yunanistan survivor takımı ile yarışabilmek için karşı karşıya geldi.All Star takımı 10-7 oyunu kazandı

6.Hafta:Yunanistan ile All Star takımı karşı karşıya geldi.All Star takımı Yunan survivor takımını 10-9 yenmeyi başardı

6.Hafta:Erkekler performans sıralaması,kızlar performans sıralaması

6.Hafta:Gönüllüler takımında eleme potasına giren Birsen,İpek ve Ramazan arasında yapılan sms oylamasından en az oyu alan İpek adaya veda etti

7.Hafta:Dokunulmazlık oyununu All Star takımı 10-7 kazanmayı başardı

7.Hafta:Performans birincileri kızlarda Birsen ve Nagihan,erkeklerde Adem ve Turabi oldu

7.Hafta:Kızlar performans sıralaması,erkekler performans sıralaması

7.Hafta:Gönüllüler takımında eleme potasına giren Anıl,Ramazan ve Yağmur arasında yapılan sms oylamasından en az oyu alan Ramazan adaya veda etti

8.Hafta:Dokunulmazlık oyununu All Star takımı 10-6 kazandı.All Star takımı 6 oyun kazanırken,Gönüllüler sadece 1 defa bu oyunu kazanabildi

8.Hafta:Gönüllüler takımında Batuhan kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldı

8.Hafta:Survivor tarihinde bir ilk yaşandı.Survivor All Star ile Gönüllüler olarak başlayan yarışmanın konsepti değiştirildi.Bunun sebebi ise Gönüllüler takımının All Star takımına karşı hiçbir varlık gösterememesi oldu.
Acun Ilıcalı yarışmanın başlangıcında ki All Star takımı yarışmacılarının ikiye bölüneceğini ve Gönüllüler yarışmacılarının ise bu takımlara dağıtılacağını açıkladı.

Acun Ilıcalı’nın yeni konsept ile ilgili yaptığı o açıklama 

8.Hafta:Performans birincileri kızlarda Sema ve Damla,erkeklerde ise Murat ve Hilmi Cem oldu

8.Hafta:Kızlar performans sıralaması,erkekler performans sıralaması

8.Hafta:Gönüllüler takımında eleme potasına giren Nevin,Birsen ve Yağmur arasında yapılan sms oylamasından en az oyu alan Nevin adaya veda etti.

8.Hafta:Acun Ilıcalı yeni konsept ile birlikte yeni takımları ve yarışmacıları açıkladı.

ÜNLÜLER TAKIMI GÖNÜLLÜLER TAKIMI
Ümit Hakan
Turabi Nagihan
Adem Hilimi Cem
Yiğit Murat
Sema Damla
Berna Anıl
Elif Cumali
Merve Funda
Sahra Birsen
Mustafa Kemal Yağmur

 

9.Hafta:Dokunulmazlık oyunları formatı değişti.Artık hafta içerisinde 2 tane dokunulmazlık oyunu oynanacak.Dokunulmazlık oyunları ile ilgili detaylı açıklamayı buradan okuyabilirsiniz

9.Hafta:Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu All Star takımı 10-8 kazanmayı başardı.

9.Hafta:Kaybedilen ilk dokunulmazlık oyunu sonrası Gönüllüler takımında eleme potasına Cumali ve Yağmur girdi.

9.Hafta:Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu All Star takımı 10-7 kazandı.

9.Hafta:İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme potasına giren isim Funda oldu.

9.Hafta:Kızlar performans sıralaması,erkekler performans sıralaması

9.Hafta:Gönüllüler takımında Yağmur,Cumali ve Funda arasında yapılan sms oylamasından en az oyu alan Funda adaya veda etti.

10.Hafta:Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 10-3 kazanmayı başardı

10.Hafta:İlk dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında eleme potasına Cumali ve Hakan girdi.

10.Hafta:Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 10-4 kazanmayı başardı

10.Hafta:Ünlüler takımında ödül oyununda dizinden sakatlanan Berna,doktor kontrolünün ardından diz kemiğinde çatlak olması sebebiyle yarışmadan diskalifiye oldu

10.Hafta:İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımında elem potasına giren yarışmacı Damla oldu.

10.Hafta:Performans birincileri kızlarda Damla ve Sahra,erkeklerde Turabi ve Adem oldu

10.Hafta:Kızlar performans sıralaması,erkekler performans sıralaması

10.Hafta:Gönüllüler takımında eleme potasına giren Cumali,Hakan ve Damla arasında yapılan sms oylamasından en az oyu alan Cumali adaya veda etti.

11.Hafta:Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10-6 kazanmayı başardı

11.Hafta:İlk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında eleme potasına Sahra ve Adem girdi.

11.Hafta:Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10-9 kazandı

11.Hafta:İkinci dokunulmazlık oyunu sonrası Ünlüler takımında eleme potasına giren isim Mustafa Kemal oldu.

11.Hafta:Performans birincileri erkeklerde Hakan ve Anıl,kızlarda Birsen ve Damla oldu

11.Hafta:Kızlar performans sıralaması,erkekler performans sıralaması

11.Hafta:Ünlüler takımında eleme potasına giren Sahra,Adem ve Mustafa Kemal arasında yapılan sms oylamasından en az oyu alan Sahra adaya veda etti

12.Hafta:Sms oylamasında değişiklik yapıldı

12.Hafta:Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 10-4 kazandı

12.Hafta:İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme potasına Murat,Yağmur ve Birsen girdi

12.Hafta:Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10-9 kazandı

12.Hafta:Turabi yaptığı davranışlardan dolayı ceza aldı

12.Hafta:Ünlüler takımında eleme potasına Elif ve Yağmur girdi.

12.Hafta:Kızlar performans sıralaması,erkekler performans sıralaması

12.Hafta:Ünlüler ve Gönüllüler takımında eleme potasına giren Murat,Yağmur,Birsen,Elif ve Yiğit arasında yapılan sms oylamasından en az oyu alan Yiğit adaya veda etti.

13.Hafta:Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10-7 kazandı

13.Hafta:Ünlüler takımında bireysel dokunulmazlığı Mustafa Kemal kazandı

13.Hafta:Ünlüler ada konseyinde yapılan oylamada Elif ismi çıktı.Bireysel dokunulmaz Mustafa Kemal eleme potasına girecek 2.isim olarak Merve’yi söyledi

13.Hafta:Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımında ada oylaması yapıldı.Yapılan oylama sonucu eleme potasına giren 3.isim Turabi oldu.

13.Hafta:Performans birincileri erkekler de Hakan ve Adem,kızlar da Nagihan ve Sema oldu

13.Hafta:Kızlar performans sıralaması,erkekler performans sıralaması

13.Hafta:Ünlüler takımında eleme potasına giren Elif,Merve ve Turabi arasından en az smsi alan Elif birleşme partisi öncesi adaya veda etti.

13.Hafta:Birleşme partisi sürprizleri açıklandı

 

 

 

 

 

Survivor ile ilgili düşüncelerini paylaş

Please enter your comment!
Please enter your name here