Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı 21 Şubat

Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı 21 Şubat


Survivor 2021 heyecanı 7.haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ile devam ediyor.

Bütün oyunların yalan, gerçeğin sadece dokunulmazlık oyunu olduğunu iyi bilen yarışmacılar parkura tüm güçlerini vermek zorunda.

Geçen haftanın iki dokunulmazlık oyununuda kaybederek takımın sevilen ismi Hayrettini kaybeden Ünlüler takımında bu oyun mutlaka alınmalı.

Morallerin son derece yerinde olduğu takım Gönüllülerde karınlar tok, keyifler yerinde şimdi ise hedef Ünlüleri yenmek ve ada konseyinde rahat bir nefes almak.

Murat Ceylan'ın muhteşem sunumuyla başlayan dokunulmazlık oyununda ilk olarak 10 sayısına ulaşan takım galip gelen taraf olacak.

Her iki takımında hızlı başladığı oyunda bir birlerine bir türlü üstünlük sağlayamazken skor bir Gönüllüler, bir Ünlülere giderken 5 - 5 beraberliğe kadar geldi.

Kıyasıya mücadelerin yaşandığı su oyununda Ünlüler 6 - 5 öne gerçeken bir sonraki oyunu kaybederek Gönüllüler beraberliği yakalayan taraf oldu.

Gönüllüler son virajda vites artırırken skoru önce 7 - 6 ya getirip ardından bir oyun daha kazanarak  8 - 6 ile iki farklı üstünlüğe taşımayı başardı.

Herşeyin bittiğini artık oyunu kazandığını düşünen Gönüllüler takımına Ünlülerin cevabı sert oldu. Oyunlara hızlı başlayan Ünlüler takımı önce Merve ile farkı bire indirirken Çağrı'nın altın sayısı ile skoru 8 - 8 beraberliğe taşımayı başardı.

Her iki takımda da en iyilerin çıktığı son oyunda 9. sayı için Gönüllülerde Ayşe, Ünlülerde ise Melis parkurun başına geçti.

Ayşe ile Melis'in yarışında parkurun sonuna ilk ulaşan ve atışlara başlayan isim Ayşe olmasına rağmen sayıyı alan Melis oldu ve Ünlüler takımı 9 - 8 öne geçirmeyi başardı.

Ünlülerin kazanmasına sadece 1 adımın kaldığı son oyunda Gönüllüler takımında Berkay, Batuhan'a karşı yarışmak için parkurun başına geçti. İki hızlı ismin yarıştığı oyunda parkurun sonuna ilk ulaşan isim Batuhan oldu. Sonradan gelmesine rağmen 3 başarılı atışı yapan Berkay oyunu kazanarak takımını bayrak yaşına taşımayı başardı.

Nefeslerin tutulduğu son oyunda bayrak yarışına çıkan isimler Gönüllüler takımında Steven ile Aleyna olurken, Ünlüler takımında Sergen ile Merve oldu.

5 başarılı atışı yapanın kazanacağı son oyunda Merve ve Aleyna yarışmaya başlayan isimler oldu. İkilinin yarışında bayrağı kaldıran ilk isim Merve oldu. Sergen'in önce başladığı oyunda Steven rakibini yakalasada parkur sonuna ilk gelen isim Sergen oldu.

Ünlüler adına atışları yapmaya başlayan Merve, Stevene karşı  3 - 1 önde olmasına rağmen 5 başarılı atışı yapamadı ve oyunu Steven 5 - 4 kazanarak takımına galibiyeti getirdi.

Steven ve Aleyna'nın kazandığı son oyun ile 10 - 9 Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanan taraf oldu.

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?