Dominos Tavuk Ödülünü Hangi Takım Kazandı

Dominos Tavuk Ödülünü Hangi Takım Kazandı

Survivor 2021'de 8.haftanın ilk ödül oyunu Dominos'dan geldi. Bakalım ödülü hangi takım kazanacak


Survivor 2021 heyecanının 8.haftası bu akşam başladı.

İki takım yeni bir ödül oyunu için karşı karşıya gelirken, Gönüllüler takımında keyifler yerindeydi. Geçtiğimiz haftanın dokunulmazlık oyunlarının kazanılmasının getirdiği rahatlık ve iletişim oyununda kazanılıp arkadaşlardan gelen mesajları okumak takıma son derece iyi geldi.

Ünlüler takımında ise geçen haftanın mental ve fiziksel yorgunluğu devam ediyor. Takım yeni bir çıkış yapmanın peşinde fakat nasıl başaracağının henüz farkında değil.

Yeni kaptanlar belli oldu

Yarışmayı sunan Murat Ceylan'ın eşliğinde iki takım yeni kaptanlarını seçti. Gönüllüler takımında yapılan açık oylama sonucunda kaptan İsmail Balaban olurken. Gönüllüler takımının oylama sonucunda ise yine bir güreşci olan Yunus Emre Karabacak kaptan seçildi.

Avantaj oyununu hangi takım kazandı?

Avantaj oyunu için iki takımda üçer yarışmacısını seçti. Buna göre Ünlüler takımından Barış,Batuhan ve Merve, Gönüllüler takımından ise Poyraz, Berkay ve Aleyna parkurun başına geçti.

Atıcıları Batuhan ve Poyrazın oldu avantaj oyununda kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu.

İlk tadımı hangi takım yaptı

Ünlüler takımının hızlı başladığı ödül oyununda skoru 4-1 kadar getirmeyi başardı. Dominos tavuklarının tadına bakabilmek için sadece bir oyun daha alması gereken Ünlüler takımı bu sayıyı bir türlü alamadı. Gönüllüler takımı gösterdiği müthiş performansla skor 5-4 getirip ilk tadım fırsatını yakalayan takım oldu.

Gönüllüler takımının gösterdiği müthiş performanslar sonucunda fark açılmaya başlarken, Ünlüler takımının çabaları yetersiz kaldı. Skoru 7-5 getiren Gönüllüler haftanın ilk ödül oyununu 10-7 skorla kazanmayı başardı.

 

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?