Survivor 2021 Kim Elendi

Survivor 2021 Kim Elendi


Survivor 2021 heyecanı tüm hızıyla devam ederken 6.hafta da bir yarışmacı adaya ve hayallerine veda etti.

Haftanın iletişim oyununda karşılaşan iki takımın mücadelesinden kazanan taraf Ünlüler oldu.

 

Haftanın 2 dokunulmazlık oyununuda kaybeden Ünlüler takımında eleme konseyi heyecanı yaşandı. Yapılan ada konseyinleri sonunda eleme potasına Dora ve Çağrı girmişti.

Yapılan oylama sonucu haftanın sms birincisi Batuhan olurken duygularını "Öncelikle bana bu mutluluğu yaşatan herkesten binlerce kere Allah razı olsun. Ben çok uzun zamandan beri Survivor'ın iyi bir takipçisiyim. Burada insanlar birini gerçekten tuttuğu zaman takım tutarmış gibi bağlanıyorlar. Bana destek olan hiç kimseyi yarı yolda bırakmayacağım inşallah" ifade etti.

Zor birar karar vereceğini söyleyen Batuhan takım arkadaşı Hayrettin'in ismini söyledi.

Doğan, Çağrı ve Hayrettin arasından en az sms oyunu alan Hayrettin adaya ve hayallerine veda eden yarışmacı oldu.

 

Hayrettin'in elenmesini beklemeyen Ünlüler büyük bir şok yaşarken, Hayrettin, "Acun ağabey nereden başlayacağımı bilmiyorum. İyi ki katılmışım. Davetiniz için çok teşekkür ederim. İnsanlara Hayrettin'i gösterdiğime inanıyorum. Biz her ne kadar Survivor'da aç da susuz da kalsak ekiple de güzel bir bağ oluyor. Başta Barış'a sonra sevdiğim arkadaşlarıma teşekkür ediyorum gerçekten. Parkurlarda çok kendimi gösteremedim. Çok güzel bir tecrübeydi." açıklamasını yaptı.

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?