Survivor Market Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı

Survivor Market Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı

Survivor 2021'de 8.haftanın market ödül oyununu kazanan takım belli oldu. 27 Şubat ödül oyununu kazanan takım belli oldu.


27 Şubat ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor 2021 heyecanı 8.haftanın 36.bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor.

Survivor Ünlüler takımı ile Survivor Gönüllüler takımı yeni bir ödül oyununda karşı karşıya geliyor.

Morallerin bozuk olduğu Ünlüler takımında tek hedef bir çıkış yakalamak ve dokunulmazlık oyunu öncesinde moral depolamak olurken, Gönüllüler takımında ise galibiyet serisine devam ederek takımın moralini yerinde tutmak.

Kazanan takımın ödülü ne?

Ödül oyununu kazanan takım market erzeklerının sahibi olurken aynı zamanda açık artırma oyununuda oynamaya hak kazanacak.

Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Geçen haftaki market ödül oyununu hangi takım kazandı?

İki takımda ödülü kazanmak için ellerinden gelen tüm gayreti gösterdi. Biran olsun oyunu bırakmayan takımlar kazanmak için tüm güçlerini parkurda gösterdi. Suda geçen oyunda halkaların toplanması ile sonuca gidilen oyunda ilk 10 skoruna ulaşan takım ödülün sahibi oldu.

Ödül oyunda her iki takımda birbirlerine net bir üstünlük sağlayamazken skor sürekli beraberlikle devam etti.Ünlüler takımının 9 - 8 önde götürdüğü oyunda son oyunda Melis'in halkayı kaybetmesi ile oyunu Aleyna'ya karşı kaybetti ve skor eşitlendi.

Son sayı için Gönüllüler takımından Yunus Emre Karabacak ve Ayşe Yüksel, Ünlüler takımından İlayda Şeker ve Batuhan Karacakaya karşı parkura çıktı.

Kazanan takım Gönüllüler oldu ve ödül oyununu 10 -9 skorla kazanmayı başardı.

 

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?