12 Mart Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

12 Mart Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor All Star'da 12 Mart 2022 Cumartesi akşamı ikinci gitme adayı belli oldu. 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti


Survivor All Star'da Ünlüler ve Gönüllüler bugün ikinci dokunulmazlık yarışında karşı karşıya geldi. 2. dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir yarışmacı eleme potasına girecek. Peki Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftanın ilk dokunulmazlık oyunununda kıyasıya geçen mücadelede kazan taraf Gönüllüler takımı olmuştu. Ünlüler takımında yapılan ada konseyinde ilk aday Sercan oldu.

SURVİVOR 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftanın 2. dokunulmazlk oyununda iki takım karşı karşıya geldi. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı oyunda mutlu sona ulaşmak hiçte kolay olmadı.

İlk dokunulmazlığı kazanarak rahat bir nefes alan Gönüllüler takımı oyuna iyi başladı.

Ünlüler takımı 2. dokunulmazlık oyunu için ne kadar çaba göstersede kaybetmeye engel olamadı ve ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

 

Her ne kadar stresli geçen dokunulmazlık oyununda iki takım voleybol maçında karşı karşıya geldi. Eğlenceli anların yaşandığı oyunda ilk 10  puana ulaşan ilk takım dokunulmazlığın sahibi oldu.

Takımlar voleybol maçında kadın ve erkekler olarak dörderli olarak karşı karşıya geldi. Gecenin kazananı 10 - 6 skorla Gönüllüler takımı oldu.

Voleybol maçlarında öne çıkan Hikmet dokunulmazlık sembolünü alan yarışmacı oldu.

 

SURVİVOR'DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın ilk dokunulmazlığını kaybederek büyük bir şok yaşayan Ünlüler takımı, toparlanamadı ve ikinci dokunulmazlığı da kaybetti.

Ada konseyin de en fazla oy alarak eleme potasına giren isim Mert oldu

 

SURVİVOR ALL STAR BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Hızlı eleme sistemine geçilen Survivor'da Acun Ilıcalı birleşme partisinin ne zaman yapılacağını açıkladı. Birleşme partisinin Mart ayının sonunda yapılacağını duyurdu.

 

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?