Survivor Birinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı 21 Mart Survivor'da kim potaya girdi

Survivor Birinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı 21 Mart Survivor'da kim potaya girdi

Survivor 2022 All Star 55.bölüm de gönüllüler takımı ile ünlüler takımı dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geliyor.


Survivor 2022 All Star 55.bölüm ile seyirci ile buluşuyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda iki takım karşı karşıya geliyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak. Ödülü hangi takım kazanacak. Bütün bu soruların cevaplarını öğrenelim.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda iki takım karşı karşıya geliyor. Oyunu kaybeden takımdan bir yarışmacı ada konseyinde haftanın ilk eleme adayını belirleyecek. Oyunu kazanan takım Opet ile temiz tuvaletlere ve et şinitsel,patates püresi ve salata ödülününde sahibi olacak.

Dokunulmazlığın ilk oyununda iki takım Kadın yarışmacıları karşı karşıya geliyor. Oyunu kazanan taraf 1-0 öne geçme şansını yakalayacak. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler takımı, oyunları birer birer kazanarak 5-0 öne geçmeyi başardı.

Oyuna sonradan alışan Ünlüler takımı skora ortak almak için tüm gücüyle mücadele etmeye başladı, Merve,Sema ve Nagihan'ın aldığı sayılarla skoru 6-3 getirmeyi başardı. Oyunu bırakmayan Gönüllüler takımı Evrim'in kazandığı sayı ile 7-4 öne geçmeyi başardı.

Ayşe'nin çıktığı oyunda rakibi Gizem'i yenince 8-4 öne geçerek dokunulmazlık oyununu kadınlar da Gönüllüler takımı kazandı.

Gönüllüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununda 1-0 önde.

ERKEKLER YARIŞINI KİM KAZANDI

Haftanın birinci dokunulmazlık oyununda sıra Erkeklerin oyununa geldi. Erkekler yarışında kazanan taraf Ünlüler takımı oldu. Ünlülerin bu galibiyeti ile skor 1-1 eşitlendi. Artık kazanan tarafı en iyilerin yarışı belirleyecek.

En iyiler yarışında 3-0 skorla kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu.

ELEME ADAYI KİM OLDU

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında yeni bir ada konseyi heyecanı yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta Mert'i kaybeden Ünlüler takımı bu kez potaya kimi gönderecek.

Yapılacak ada oylamasında en fazla oyu alan yarışmacı birinci gitme adayı olacak. Yapılan ada konseyinde Bora 3 oy alırken Barış 6 oy aldı. En çok oyu alan Barış birinci gitme adayı oldu.

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?