Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? 14 Mart survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı

Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? 14 Mart survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir yarışmacı emele adayı olacak. Peki dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor ilk eleme adayı kim oldu?


Survivor 2022 All Star'da ada konseyinden sonra haftanın ilk dokunulmazlık oyununda takımlar karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir yarışmacı haftanın ilk eleme adayı olacak.

Peki dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme  adayı kim oldu?

SURVİVOR 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 48.bölüm de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ile seyirci karşısına çıktı. Gönüllüler ve Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanmak için tüm güçleriyle mücadele etti.

Dokunulmazlığı kazanan takım rahat bir konsey gerçimenin yanında fırında pişmiş bonfile,patates,mücver ve elmalı turtanında sahibi olacak.

Kıyasıya başlayan dokunulmazlık oyununda Kadınlar arasında oynanan ilk oyunu Gönüllüler takımı kazandı. Erkekler arasında oynanan oyunu kazanan taraf Ünlüler takımı oldu.

En iyilerin çıktığı son oyunda ise Gönüllüler takımı 2-1 üstünlük sağlarken son oyunda Boranın sakatlanması nedeniyle Ogeday ile Batuhan arasında gerçekleşen oyunu Ogedayın son galibiyeti ile Gönüllüler takımı kazandı.

 

SURVİVOR 1. ELEME ADAYI KİM OLDU ?

Son ada konseyinde takımın güçlü isimlerinden Sercan'ı kaybeden Ünlüler takımı birkez daha eleme potasına takımdan bir ismi yazacak. Son anda kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonunda ada konseyine giden Ünlüler takımında haftanın ilk eleme adayı Mert oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?