Survivor'da kim elendi? 16 Mart survivor kim elendi?Survivor'da dün akşam kim elendi

Survivor'da kim elendi? 16 Mart survivor kim elendi?Survivor'da dün akşam kim elendi

Survivor 2022 All Star 50.bölümde ada konseyi heyecanı yaşanıyor. Bir yarışmacı adaya veda edecek. Peki survivor da kim elendi? 16 Mart survivor ada konseyinde neler yaşandı.


Survivor 2022 All Star 50.bölümde yeni bir eleme heyecanı yaşanıyor. Dokunulmazlığı kaybeden takımlarda adaylar belli oldu. Adaya hangi isim veda etti. Survivor'da eleme adayları kim oldu? 16 Mart survivor kim elendi? Peki bütün soruların cevaplarını öğrenelim

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ

Haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında Evrim ve Berna eleme potasına giren isimler oldu. Ünlüler takımında eleme potasına giren yarışmacılar Mert ve Barış olmuştu. Performans birinciiliğini kazan yarışmacı Perviz oldu.

Perviz taktiksel bir hamle yaparak takımdan güçsüz bir ismi söylemek yerine sms oyuna güvendiği Adem'in ismini söyledi. Eleme adayları Mert, Barış, Evrim, Berna ve Adem oldu.

 

İSMİNİN SÖYLENMESİNE KIZDI

Ünlüler takımında son eleme adayı olarak ismi söylenen Adem bu duruma kızdı. Adem, taktiksel olarak benim ismim söyleniyorsa bundan neden benim haberim yok diyerek sitem etti.Bora, Atakan ve Adem'in karşılıklı olarak yaptığı konuşmalarda bir anlaşmaya varamadılar.

 

SURİVOR'DA KİM ELENDİ

Mert, Barış, Evrim, Berna ve Adem arasından en az sms oyunu  alarak survivor veda eden isim Berna oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?