Survivor'da kim elendi? 20 Mart survivor kim elendi? Survivor'da dün akşam kim elendi

Survivor'da kim elendi? 20 Mart survivor kim elendi? Survivor'da dün akşam kim elendi

Survivor 2022 All Star'da ada konseyi heyecanı yaşanıyor. Bir yarışmacı adaya veda edecek.


Survivor 2022 All Star 54.bölümde ada konseyi heyecanı yaşanıyor. Haftanın dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takımlarda eleme adayları belirlendi.Peki adaya hangi isim veda etti.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ilk eleme adayı Mert olmuştu. İkinci dokunulmazlığıda kaybeden Ünlüler takımında potaya giren isim bu kez Barış oldu.

Üçüncü dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşanıyor. Eleme potasına girecek yeni ismi belirleyecek olan Gönüllülerde ada oylaması yapılıyor.

Gönüllüler takımında performans birincisi ve dokunulmaz olan isim Seda ve Hikmet oldu.

Gönüllüler takımında yapılan ada oylamasında verilen oylar sonucunda Evrim 7 oy, Yağmur ise 2 oy aldı.Gönüllüler takımının eleme adayı Evrim oldu.

Survivor'da birinci gitme adayı Mert, ikinci aday Barış olurken üçüncü isim Evrim oldu.

Dördüncü gitme adayı Ünlüler takımından bir yarışmacı olacak. Ünlüler takımında 39 puanla Nagihan olurken erkeklerde 17 puanla Batuhan oldu.Bu iki yarışmacıdan Nagihan dördüncü gitme adayını söyleme hakkını kazandı. Ünlüler takımında Merve Aydın dokunulmaz olan yarışmacılardan biri oldu.

Nagihan güçlü bir ismi potaya sokmak istediğini ve elenmeyeceğini düşündüğü bir isim olarak Atakan ismini söyledi.Ünlüler takımında dördüncü gitme adayı olarak Atakan'nın ismini söyledi. 

Bu hafta adaya veda edecek isim Merti mi? Barış mı? Evrim mi? yoksa Atakan mı olacak.

Survivor 2022 All Star'da yapılan sms oylaması sonucunda en az oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Mert, Barış, Evrim ve Atakan arasından en az sms oyunu alarak adaya veda eden isim Mert oldu.

Mert yaptığı konuşmada benden önce elenmesi gereken 3-5 isim daha vardı. Onların Survivor hayali ile benim ki farklıydı diyerek son sözlerini iletti.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?