Survivor'da kim elendi? 23 Mart survivor kim elendi? Survivor'da dün akşam kim elendi

Survivor'da kim elendi? 23 Mart survivor kim elendi? Survivor'da dün akşam kim elendi

Survivor 2022 All Star'da ada konseyi heyecanı yaşanıyor. Bir yarışmacı adaya veda edecek.23 mart survivor kim elendi? Bunları merak mı ediyorsun?


Survivor 2022 All Star 57.bölümde ada konseyi heyecanı yaşanıyor. Haftanın dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takımlarda eleme adayları belirlendi.Peki adaya hangi isim veda etti.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında eleme adayı olarak Barış ismi ortaya çıkmıştı. İkinci dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında ise Evrim ismi potaya girmişti.

ÜNLÜLER TAKIMINDA ELEME ADAYLARI KİM OLDU

Son dokunulmazlıklık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ada oylamasında bir isim potaya girecek. Ünlüler takımında kadınlarda Nagihan ve Merve, erkeklerde ise Atakan dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında ada oylamasında strateji krizi yaşanıyor.

Nagihan strateji yaparak karşı takımdan Evrim'i eleyebiliriz derken, Batuhan bu fikre karşı çıktı. Merak edilen ada oylaması halen devam ediyor.

Ünlüler takımı ada oylamasında 4 oy Bora, 2 oy Gizem, 4 oy Adem, 1 oy Perviz aldı. 

Ünlüler takımında ki şok oylama sonucunda eleme adayı Adem ve Bora oldu. Performans birincisi ise Atakan oldu. Atakan Ünlüler takımının dördüncü eleme adayı olarak Gizem ismini söyledi.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ

Ada konseyinde eleme potasına giren Barış,Evrim,Bora,Adem ve Gizem arasından en az sms oyunu alan isim adaya veda edecek.

Sms oylaması sonucunda adaya veda eden isim Bora oldu.

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?