Survivor'da kim elendi, elenen isim kim oldu? 13 Mart survivor'da elenen isim kim oldu

Survivor'da kim elendi, elenen isim kim oldu? 13 Mart survivor'da elenen isim kim oldu

Survivor'da kim elendi kim gitti? 13 Mart survivor gecesi neler yaşandı. Peki adaya veda eden yarışmacı kim oldu? Sercan mı, Barış mı, Mert mi, Evrim mi?


Survivor 2022 All Star'da bugün 3. dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı haftanın 3.dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele etti. Peki 3.dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayı kim oldu?

Eleme potasına hangi yarışmacılar girdi?Bu hafta survivorda kim elendi?

SURVİVOR 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda iki takım karşı karşıya geldi ve kazanan taraf Gönüllüler oldu. Ünlüler takımında yapılan ada konseyinde eleme potasına giren yarışmacı Sercan oldu.

 

SURVİVOR 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

2.dokunulmazlık oyununa iki takımda hızlı başlarken Ünlüler takımının kazanmak için gösterdiği çaba yetersiz kaldı. İkinci dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımında yeni bir ada konseyi heeycanı yaşandı. Yapılan oylama sonucunda yazılın isim Mert oldu.

 

SURVİVOR 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

İki takım haftanın son dokunulmazlık oyununda sahaya kaybetmemek için çıktı. Eleme heyecanı yaşamak istemeyen Gönüllüler takımında tek hedef son dokunulmazlığıda alarak birleşme partisine kayıpsız gitmekti. Ünlüler takımında ise kaybedilen dokunulmazlık oyunları sonunda moraller bozuk olmasına rağmen son oyunu alarak takımdan birini göndermemek için tüm gücüyle savaştı.

Dokunulmazlık oyununu kazanan takım aynı zamanda mercimek ödülününde sahibi olacaktı. Kadınlar arasında yapılan oyunu Ünlüler takımı kazandı. Erkekler arasında yapılan oyunda ise kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu.

En iyilerin çıktı son oyunda kazanan taraf Ünlüler takımı oldu.

 

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Yapılan oylama sonucunda çıkan isim Evrim oldu.

 

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Haftanın 1. ve 2. dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Ünlüler takımında Sercan ve Mert yazılmıştı. Son dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında ise potaya giren isim Evrim oldu.

Ünlüler takımında dokunulmazlığı kazanan isimler Adem ve Sema oldu. Haftanın performans birincisi seçilen Sema 4.eleme adayı olarak Barış ismini söyledi.

 

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ ?

Sercan,Mert,Evrim ve Barış arasında oluşan eleme potasında elenen yarışmacı Sercan oldu

 

 

 

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?