Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı 20 Mart Survivor'da kim potaya girdi

Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı 20 Mart Survivor'da kim potaya girdi

Survivor 2022 All Star'da üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı. Haftanın son eleme adayı kim oldu.20 Mart Survivor'da kim elendi


Survivor 2022 All Star 54.bölüm ile seyircisi ile buluşuyor. Haftanın son dokunulmazlık oyununda Gönüllüler ve Ünlüler takımı karşı karşıya geliyor. Son dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Son eleme adayı kim olacak?

Bu hafta Survivor'da kim elendi? Peki tüm bunları merak mı ediyorsunuz?

SURVİVOR 3.DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

Haftanın son dokunulmazlık oyununda iki takım karşı karşıya geldi. Kadınların ve Erkeklerin ayrı ayrı yarıştığı oyunda üstünlüğü sağlayan taraf dokunulmazlığın sahibi olacak.

Haftanın iki dokunulmazlık oyununuda kaybeden Ünlüler takımında tek hedef bu oyunu kazanarak Gönüllüler takımınında bir yarışmacıyı elemek. Gönüllüler takımında ise kazanılan dokunulmazlıklar sonunda oluşan galibiyet havasını bozmamak ve son dokunulmazlığıda kazanarak bir arkadaşlarını kaybetmek istemiyor.

Kadınların yarıştığı ilk oyunda iki takımda oyunu kazanmak için tüm güçleriyle savaştı. Dengenin bozulmadığı oyunda skor 6-6 eşitliğe kadar geldi. Gergin geçen kadınların yarışında bir ara tansiyon yükseldi ve iki takım yarışmacıları tartışmaya başladı.

Elif ile Yağmur'un karşı karşıya geldiği oyunda kazanan taraf Elif oldu ve Ünlüler takımı 7-6 öne geçti. Gizem ve Sude'nin karşılaştığı oyunda ise açık ara önde gelen Sude oyunu kazandı ve skorda 7-7 eşitlik sağlandı.

Kazanını belirleyecek son oyunda Sema ile Ayşe karşı karşıya geldi. İki yarışmacıda şuan için hiçbir oyunu kazanamadı. Parkura çıkan Sema ve Ayşe arasında oynanan son oyunu kazanan taraf Sema oldu ve Kadınlar mücadelesinin 8-7 ile kazanan Ünlüler takımı oldu

Erkekler yarışında iki takım tekrardan karşı karşıya geldi. Kadınlarda 1-0 öne geçen Ünlüler takımı bu oyunu kazanması halinde genel skorda 2-0 öne geçerek dokunulmazlığın sahibi olabilecek. Gönüllüler takımında tek çare bu oyunu kazanmak ve en iyiler yarışına gitmek. Gönüllüler takımı bu oyunu kaybederse dokunulmazlığa veda edecek.

İki takımında tüm gücüyle mücadele ettiği oyuna Ünlüler takımı iyi başladı.Hızlı başlayan Ünlüler takımı farkı 4-1 kadar çıkarmayı başardı. Fark karşısında hemen toparlanan Gönüllüler takımı skor 5-4 üstünlüğe getirmeyi başardı.

Mücadeleyi bırakmayan Ünlüler takımı oyuna ağırlığını tekrar koymayı başardı ve önce beraberliği yakaladı. Ardında Mert Öcal'ın Gökhan Keser'den aldığı sayı ile 7-6 öne geçmeyi başardı.

Atakan ve Hikmet'in karşı karşıya geldi oyunda kazanan taraf Hikmet oldu ve oyun 7-7 beraberliğe geldi. Erkeklerin yarışında artık kazanan tarafı en iyiler yarışı belirleyecek.

Ünlüler takımında Bora, Gönüllüler takımında Ogeday ile karşı karşıya geldi. Bora kazanırsa Ünlüler takımı dokunulmazlığı kazanacak, Ogeday kazanırsa genel skorda eşitlik sağlanacak.

Kazanan taraf Ogeday oldu ve Erkeklerde dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu 1-1 beraberlikle devam ediyor.

 

EN İYİLERİN YARIŞI KAZANANI BELİRLEDİ

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda Kadınlarda Ünlüler, Erkekler de Gönüllüler takımı oyunu kazanmayı başardı. Artık kazananı en iyilerin yarışı belirleyecek. En iyiler yarışında ilk olarak Nagihan ile Seda karşı kaşrıya geldi. Kazanan Nagihan oldu.

İkinci olarak karşı karşıya gelen isim Bora ile Ogeday oldu. Erkeklerin son yarışında da karşı karşıya gelen bu iki isimden kazanan Ogeday olmuştu. Rövanş mücadelesinde kazanan taraf Bora oldu.

Ünlüler takımı Nagihan ve Bora'nın galibiyeti ile 2-0 öne geçmeyi başardı.

Üçüncü oyunda Merve ile Sude karşı karşıya geldi. Bu oyunda kazanan isim Merve oldu.

En iyiler yarışında Nagihan, Bora ve Merve'nin galibiyetleri ile kazanan taraf Ünlüler takımı oldu. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

Dokunulmazlık sembolünün günün yenilmez ismi Merve, Murat Ceylan'ın elinden aldı.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYI KİM OLDU

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi yapıldı. Ada konseyinde verilen oylar sonucunda Yağmur 2 oy alırken Evrim 7 oy aldı. Oylama sonucunda eleme adayı Evrim oldu.

Peki Survivor'da bu akşam kim elendi ?

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?