Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 10 Haziran dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? 10 Haziran Survivor potaya kim girdi?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 10 Haziran dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? 10 Haziran Survivor potaya kim girdi?

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme potasına hangi yarışmacı yazıldı?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 10 Haziran dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 10 haziran kim aday10 haziran survivor kim kazandı, survivor'da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor 130.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 10 Haziran dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 10 haziran survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor'da heyecan devam ediyor. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022'de haftanın dördüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 

SURVİVOR 10 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU 1.TURU KİM KAZANDI

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu 1.tur eşleşmeleri ile başladı. Ünlüler takımının adeta fırtına gibi estiği oyunda birinci eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri 5-4, dördüncü eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde ise rakibini yenen Batuhan takımına galibiyeti getirdi. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda 1.turu Ünlüler takımı 8-5 kazandı.

SURVİVOR 10 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU 2.TURU KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyunu heyecanı 2.tur etabı ile kaldığı yerden devam etti. 1.turda oyuna iyi başlayamayan Gönüllüler takımı bu kez oyunu eline almayı başardı. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler,ilk eşleşmelerş 3-0, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri 6-3 kazanmayı başardı. Son eşleşmelerde de kazanmayı başaran Gönüllüler takımı galibiyete uzanan taraf oldu. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda 2.tur etabını Gönüllüler takımı 8-4 kazandı.

SURVİVOR 10 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU EN İYİLER ETABINI KİM KAZANDI

Kazanan takımı belirlemek için final etabına geçildi. Final etabında Ünlüler takımından Adem ve Nagihan, Gönüllüler takımından Ogeday ve Nisa'ya karşı yarıştı. Final etabını Ünlüler takımı 3-1 kazanmayı başardı. Adem ile Ogeday eşleşmesinde kazanan Ogeday oldu.

Nagihan ile Nisa'nın eşleşmesinde ise kazanan Nagihan oldu ve skor 1-1 eşitliğe geldi. Adem ile Ogeday'ın ikinci eşleşmesinde kazanan bu kez Adem oldu. Ünlüler takımı 2-1 öne geçti. Nagihan ve Nisa eşleşmesinde kazanan yine Nagihan oldu. Bu galibiyetle Ünlüler takımı en iyiler etabını 3-1 kazandı.

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda en iyiler etabını 3-1 kazanan Ünlüler takımı, dokunulmazlık oyununu 2-1 kazanmayı başardı.

SURVİVOR 10 HAZİRAN ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Yapılan ada oylamasında 3 oy Hikmet, 1 oy Nisa aldı. Bu sonuçla eleme potasına giren üçüncü yarışmacı Hikmet oldu.

SURVİVOR 10 HAZİRAN DÖRDÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU

Haftanın iki dokunulmazlık oyununuda kaybeden Ünlüler takımından bir isim dördüncü eleme adayı olarak potaya girdi. Haftanın performans birincisi olan Nagihan'ın söylediği bir yarışmacı eleme potasına girdi. Performans birincisi Nagihan dördüncü eleme adayı olarak Anıl ismini söyledi.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?