Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 12 Haziran dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? 12 Haziran Survivor potaya kim girdi?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 12 Haziran dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? 12 Haziran Survivor potaya kim girdi?

Haftanın birinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme potasına hangi yarışmacı yazıldı?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın birinci dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 12 Haziran dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 12 haziran kim aday,12 haziran survivor kim kazandı, survivor'da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor 132.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 12 Haziran dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 12 haziran survivor eleme adayı? Survivor 12 haziran kim kazandı İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor'da heyecan devam ediyor. Haftanın birinci dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022'de haftanın dördüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 

SURVİVOR 12 HAZİRAN HAFTANIN YENİ TAKIMLARI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu öncesinde yeni takımların belirlenmesi için ilk olarak kaptanlar belirlendi. Kaptanların belirlendiği oyunda erkeklerde kazanan Ogeday olurken, kadınlar ise Nagihan kazanan isim oldu.

Nagihan'ın takım kaptanı olarak kurduğu Ünlüler takımında Ayşe,Adem,Hikmet ve Batuhan yer aldı.

Ogeday'ın kurduğu Gönüllüler takımında ise Berkan, Atakan ve Nisa yer aldı.

Ünlüler takımı; Nagihan, Adem, Batuhan, Hikmet ve Ayşe

Gönüllüler takımı; Atakan, Berkan,  Ogeday ve Nisa

SURVİVOR 12 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1.TURU KİM KAZANDI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yeni takımlar karşı karşıya geliyor. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 2-1 ile önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde ise Gönüllüler takımı oyunda dengeyi sağladı ve skor 3-3 oldu. Üçüncü eşleşmelerde ise geriden gelen Gönüllüler takımı bukez öne geçmeyi başardı ve skoru 5-4 getirdi. Dördüncü eşleşmelerde bukez Ünlüler takımı dengeyi sağladı ve oyun 6-6 eşitliğe geldi. Son eşleşmelerde ise Ünlüler takımı iki oyunuda alarak skoru 8-6 getirmeyi başardı. Bu galibiyetle haftanın ilk dokunulmazlık oyununda birinci turu Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR 12 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2.TURU KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyunu ikinci tur ile kaldığı yerden devam etti. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönülüler takımı skoru 3-3 eşitliğe taşımayı başardı. Üçüncü eşleşmelerde ise Ünlüler takımı yeniden öne geçerek skoru 5-4 yapmayı başardı. Son eşleşmelerde ise Ünlüler takımı tüm oyunları kazanarak skoru 8-4 yapmayı başardı. Bu galibiyetle Ünlüler takımı ikinci turu kazanmayı başardı.

Haftanın birinci dokunulmazlık oyununda 1.turu ve 2.turu kazanan Ünlüler takımı 2-0 ile dokunulmazlığı kazanmayı başardı.

SURVİVOR 12 HAZİRAN ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Haftanın birinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşanıyor. Gönüllüler takımında performans birincisi Ogeday olurken eleme potasına girebilecek üç yarışmacı Berkan, Atakan ve Nisa oldu.

Yapılan ada oylamasında 1 oy Atakan, 1 oy Berkan ve 2 oy Nisa aldı. Bu sonuçla haftanın ilk eleme adayı Nisa oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?