Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 17 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 17 Nisan Survivor potaya kim girdi?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 17 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 17 Nisan Survivor potaya kim girdi?

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir isim yokluk adasına gidecek. Eleme potasına hangi yarışmacı yazıldı?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Yeni formata göre artık eleme potasına giren yarışmacı 1 gün yokluk adasında tek başına kalacak. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 17 Nisan dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 17 Nisan kim aday17 nisan survivor kim kazandıyokluk adasına hangi yarışmacı gitti, survivor'da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor 81.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 17 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 17 nisan survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor'da heyecan devam ediyor. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022'de haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yokluk adasına giden ilk yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR 17 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu kadınlar mücadelesi ile başlıyor. 

İlk eşmeler yapıldı ve oyun başladı. İlk oyunda Nagihan ile Evrim karşı karşıya geldi ve kazanan Nagihan oldu. İkinci oyunda Sema ve Nisa parkurun başına geldi. Başa baş geçen mücadeleyi Sema kazandı. Üçüncü oyunda Merve ile Yağmur karşı karşıya geldi. Merve önde tamamladığı oyunu kazanmayı başardı. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 3-0 önde tamamladı.

İkinci eşleşmeler yapıldı ve oyun yeniden başladı. İlk oyunda Merve ile Nisa karşı karşıya geldi. Merve açık ara önde tamamladığı oyunu kazanmayı başardı. İkinci oyunda Sema ile Sude karşı karşıya geldi. Başa baş geçen oyunu Sude aldı. Sude Gönüllüler takımının ilk sayısını aldı. Üçüncü oyunda Nagihan ile Seda karşı karşıya geldi. Kazanan Nagihan oldu. İkinci eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-1 önde tamamladı.

Üçüncü eşleşmeler yapıldı ve oyun tekrar başladı. İlk oyunda Nagihan ile Sude parkurun başına geçti. Kazanan Sude oldu.  Üçüncü eşleşmeleri Ünlüler takımı 7-2 önde tamamladı.

Son eşleşmeler yapıldı. Nagihan ve Seda karşı karşıya geldi. Kazanan Seda oldu. İkinci oyunda Sema ile Yağmur karşı karşıya geldi ve kazanan Sema oldu. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda kadınlar mücadelesini Ünlüler takımı 8-3 kazandı. Ünlüler takımı 1-0 öne geçmeyi başardı.

SURVİVOR 17 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyununda sıra erkekler mücadelesine geldi.

İlk eşleşmeler yapılarak oyun başladı. İlk oyunu Gönüllüler takımı aldı. İkinci oyunda Gökhan ile sakatlıktan geri dönen Barış karşı karşıya geldi. Kazanan Barış oldu. Üçüncü oyunda Parviz ile Hikmet parkurun başına geçti. Kazanan Hikmet oldu. Atakan ile Anıl karşı karşıya geldi. Atakan geriden geldiği oyunu kazanmayı başardı. İlk eşleşmeler 2-2 beraberlikle tamamlandı.

İkinci eşleşmeler yapıldı ve oyun yeniden başladı. İlk oyunda Barış ile Hikmet parkurunda başına geçti. Zorlu mücadeleyi Hikmet kazandı. İkinci oyunda iki iddialı isim karşı karşıya geldi. Atakan ve Ogeday'ın mücadelesinden kazanan Ogeday oldu. Üçüncü oyunda Gökhan ile Batuhan karşı karşıya geldi. Kazanan Gökhan oldu. Dördüncü oyunda Anıl ile Parviz karşı karşıya geldi. Anıl açık ara önde geldiği oyunu kazanamadı. Kazanan Parviz oldu. İkinci eşlemeleri Gönüllüler takımı 5-3 önde tamamladı.

Üçüncü eşleşmeler yapıldı ve oyun tekrar başladı. İlk oyunda Batuhan ile Anıl parkurun başına geçti. Kazanan Batuhan oldu.Üçüncü oyunda Parviz ile Gökhan karşı karşıya geldi ve kazanan Parviz oldu. Dördüncü oyunda Atakan ile Hikmet karşı karşıya geldi. Kazanan Hikmet oldu. Üçüncü eşlemelerde 6-6 beraberlik sağlandı.

Dördüncü eşleşmeler yapıldı ve oyun yeniden başladı. İlk oyunda Barış ile Hikmet karşı karşıya geldi. Kazanan Hikmet oldu ve Takımını 7-6 öne geçirdi. Parviz ve Ogeday mücadelesinde Parviz gerilerden gelmesine rağmen oyunu kazanmayı başardı ve skorda 7-7 eşitlik sağlandı. Son oyunda Batuhan ile Gökhan karşı karşıya geldi. Oyunu kazanan takımına galibiyeti getirecek. Kazanan Batuhan oldu. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda erkeklermücadelesini Ünlüler takımı 8-7 kazandı.

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 2-0 kazandı.

SURVİVOR 17 NİSAN ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Yapılan ada oylamasında 6 oy Nisa alırken 5 oy da Yağmur aldı. Bu sonuçla haftanın üçüncü gitme adayı Nisa oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?