Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 18 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 18 Nisan Survivor potaya kim girdi?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 18 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 18 Nisan Survivor potaya kim girdi?

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir isim yokluk adasına gidecek. Eleme potasına hangi yarışmacı yazıldı?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Yeni formata göre artık eleme potasına giren yarışmacı 1 gün yokluk adasında tek başına kalacak. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 18 Nisan dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 18 Nisan kim aday18 nisan survivor kim kazandıyokluk adasına hangi yarışmacı gitti, survivor'da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor 82.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 18 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 18 nisan survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor'da heyecan devam ediyor. Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022'de haftanın dördüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yokluk adasına giden ilk yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR 18 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyunu kadınlar mücadelesi ile başlıyor. 

İlk eşleşmeler yapıldı ve oyun başladı.
İlk oyunda Seda ile Nagihan karşı karşıya geldi. Kazanan Nagihan oldu. İkinci oyunda Merve ile Evrim karşı karşıya geldi. Zorlu mücadeleyi Merve kazandı. İlk eşleşmelerin son oyununda Seda işe Ayşe karşılaştı kazanan Sema oldu. İlk eşleşmeler sonunda Ünlüler takımı 3-0 öne geçti.

İkinci eşleşmeler yapıldı ve oyun başladı.
lk oyunda iki kardeş karşı karşıya geldi. Kazanan Seda oldu. İkinci oyunda Nagihan ile Yağmur parkurun başına geçti. Başa baş geçen mücadeleyi    Nagihan kazandı. Üçüncü oyunda Merve ve Sude karşı karşıya geldi. Kazanan Sude oldu. İkinci eşleşmeleri Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı.

Üçüncü eşleşmeler yapıldı ve oyun tekrar başladı.
İlk oyunda Ayşe ile Nagihan parkurun başına geçti. Kazanan Ayşe oldu. İkinci oyunda Merve ile Evrim karşı karşıya geldi. Yarışı önde tamamlayan Merve oyunu kazandı. Üçüncü oyunda Sude ile Sema'nın mücadelesinde kazanan Sema oldu. Üçüncü eşleşmeler sonunda Ünlüler takımı 6-3 öne geçti.

Dördüncü eşleşmeler yapıldı ve oyun başladı. 
İlk oyunda Sema ile Ayşe'nin karşılaşmasında kazanan Sema oldu. İkinci oyunda Nagihan ile Evrim karşı karşıya geldi. Kazanan Nagihan oldu. Bu galibiyetle Ünlüler takımı kadınlar mücadelesini 8-3 kazandı. Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVİVOR 18 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununda erkekler mücadelesi başladı.

İlk eşleşmeler yapıldı ve oyun başladı.
İlk oyunda Hikmet ile Parviz karşı karşıya geldi. Kazanan Hikmet oldu. Barış ile Gökhan'ın mücadelesinde kazanan Gökhan oldu. Üçüncü oyunda iki iddialı isim karşı kaşrıya geldi. Atakan ve Anıl'ın mücadelesinde kazanan Atakan oldu. Dördüncü oyunda Batuhan ve Ogeday karşı karşıya geldi. Kazanan Ogeday oldu. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 3-1 önde tamamladı.

İkinci eşleşmeler yapıldı ve oyun yeniden başladı.
İlk oyunda Gökhan ve Batuhan parkurun başına geçti. Kazanan Batuhan oldu. Hikmet ve Barış'ın mücadelesinde kazanan Hikmet oldu. Atakan ve Ogeday karşı karşıya geldi. Kazanan Atakan oldu. Son oyunda Parviz ile Anıl karşı karşıya geldi. Gerilerden gelen Anıl oyunu kazanmayı başardı. İkinci eşleşmeleri Gönüllüler takımı 6-2 önde tamamladı.

Üçüncü eşleşmeler yapıldı ve oyun tekrardan başladı.
Ünlüler takımında sakatlanan Parviz eşleşme dışı kaldı. İlk oyunda Atakan ve Hikmet'in mücadelesinde kazanan Atakan oldu. İkinci oyunda Anıl ile Barış karşı karşıya geldi. Oyunu önde tamamlayan Anıl oyunu kazanmayı başardı. Üçüncü oyunda Batuhan ve Ogeday karşı kaşrıya geldi. Kazanan Ogeday oldu. Bu galibiyetle Gönüllüler takımı erkekler mücadelesini 8-3 kazandı.

Oyunda 1-1 eşitlik sağlandı. Kazanan takımı final etabı belirleyecek.

SURVİVOR 18 NİSAN FİNAL ETABINI KİM KAZANDI

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununda eşitlik sağlandı. Sıra en iyiletin mücadelesine geldi. İlk oyunda iki kardeş parkurun başına geçti. Kazanan Sema oldu. İkinci oyunda Atakan ve Ogeday karşı karşıya geldi. Kazanan Ogeday oldu. Skor 1-1 oldu. Üçüncü oyunda Ayşe ile Nagihan parkurun başına geçti. Zorlu mücadeleyi kazanan Nagihan oldu. Dördüncü oyunda Batuhan ile Anıl karşı karşıya geldi. Kazanan Batuhan oldu.

Ünlüler takımı final etabını 3-1 kazanmayı başardı.

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 2-1 kazandı.

SURVİVOR 18 NİSAN ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Yapılan ada oylamasında en çok oyu Yağmur aldı. Bu sonuçla haftanın dördüncü gitme adayı Yağmur oldu. Bu akşam yokluk adasına giden yarışmacı Yağmur oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?