Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 2 Mayıs dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 2 Mayıs Survivor potaya kim girdi?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 2 Mayıs dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 2 Mayıs Survivor potaya kim girdi?

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir isim yokluk adasına gidecek. Eleme potasına hangi yarışmacı yazıldı?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Yeni formata göre artık eleme potasına giren yarışmacı 1 gün yokluk adasında tek başına kalacak. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 2 Mayıs dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 2 Mayıs kim aday2 mayıs survivor kim kazandıyokluk adasına hangi yarışmacı gitti, survivor'da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor 94.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 2 Mayıs dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 2 mayıs survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor'da heyecan devam ediyor. Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022'de haftanın dördüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yokluk adasına giden ilk yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR 2 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyunu kadınlar mücadelesiyle başladı. Kadınlar dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 8-6 kazandı.İlk eşleşmeler Ünlüler takımı 2-1 önde tamamlarken, ikinci eşleşmelerde 3-3 eşitlik sağlandı. Üçüncü eşleşmelerde ise Ünlüler takımı 5-4 ile yeniden öne geçti. Dördüncü eşleşmelerde yeniden 6-6 ile beraberlik sağlandı. Son eşlemelerde ise Gönüllüler takımı oyunu 8-6 kazanmayı başardı.

SURVİVOR 2 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyununda sıra erkekler mücadelesine geldi. Erkeklerde dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 8-5 kazandı. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 3-1 önede tamamlarken, ikinci eşleşmelerde ise 4-4 ile eşitlik sağlandı. Üçüncü eşleşmelerde vites artıran Gönüllüler takımı skoru 7-5 getirmeyi başardı. Son eşleşmede ise Gönüllüler takımı Hikmet'in aldığı sayı ile skoru 8-5 getirmeyi başardı.

SURVİVOR 2 MAYIS ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Yapılan ada oylamasında 5 oy Sude, 2 oy da Merve aldı. Bu sonuçla haftanın dördüncü eleme adayı Sude oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?