Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 29 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 29 Nisan Survivor potaya kim girdi?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 29 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 29 Nisan Survivor potaya kim girdi?

Haftanın birinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir isim yokluk adasına gidecek. Eleme potasına hangi yarışmacı yazıldı?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın birinci dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Yeni formata göre artık eleme potasına giren yarışmacı 1 gün yokluk adasında tek başına kalacak. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 29 Nisan dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 29 Nisan kim aday29 nisan survivor kim kazandıyokluk adasına hangi yarışmacı gitti, survivor'da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor 91.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 29 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 29 nisan survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor'da heyecan devam ediyor. Haftanın birinci dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022'de haftanın birinci eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yokluk adasına giden ilk yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR 29 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın birinci dokunulmazlık oyunu kadınlar mücadelesiyle başladı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı kadınlar oyununda kazanan Gönüllüler takımı oldu. İlk eşleşmelerde iki takımda bir birlerine üstünlük sağlayamadı ve skor 2-2 beraberlikle tamamlandı. Eşitlik ikinci eşleşmelerde de devam etti ve skor 4-4 geldi. Eşitlik üçüncü eşleşmelerde 6-6 ile sonuçlandı. Son eşleşmelerde ise takımlar yine 7-7 eşitliği yakaladı. Gönüllülerde ise galibiyet sayısı Nagihan'dan geldi. Nagihan rakibi Ayşe'yi yenerek takımını galibiyete taşıdı. Kadınlar mücadelesini Gönüllüler takımı 8-7 kazandı. Bu galibiyetler Gönüllüler 1-0 öne geçmeyi başardı.

SURVİVOR 29 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyunu erkekler mücadelesi ile kaldığı yerden devam etti. Çekişmeli geçen oyunu Ünlüler takımı kazanmayı başardı. Kadınlar oyununun bire bir aynısı gibi geçen mücadelelerde ilk eşleşmeler 2-2, ikinci eşleşmeler 4-4 ve üçüncü eşleşmeler ise 6-6 beraberlikle tamamlandı. Son eşleşmelerde ise Ünlüler takımı iki oyunuda kazanmayı başardı. Erkeklerde dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 8-6 kazanmayı başardı. Bu galibiyetle genel skorda 1-1 eşitlik sağlandı.

SURVİVOR 29 NİSAN DOKUNULMAZLIK FİNAL ETABINI KİM KAZANDI

1-1 eşitlikle tamamlanan oyunlar sonunda kazananı belirlemek için sıra en iyilerin yarıştığı son oyuna geldi. Ünlüler takımından Merve, Anıl, Sema ve Adem, Gönüllüler takımından Seda, Hikmet, Nagihan ve Atakan karşı mücadele etti. En iyiler mücadelesinde

Seda rakibi Merve'yi yenerek takımını 1-0 öne geçirdi.

Anıl rakibi Hikmet'i yenerek 1-1 eşitliği sağladı.

Sema rakibi Nagihan yenerek Ünlüleri 2-1 öne geçirdi.

Atakan rakibi Adem yenerek 2-2 eşitliği sağladı.

Bayrak yarışında Ünlüler takımından Anıl ve Sema rakibpleri Gönüllüler takımından Atakan ve Seda'yı yenerek takımını 3-2 öne geçirmeyi başardı.

Bu sonuçla Ünlüler takımı en iyiler etabını 3-2 kazanmayı başardı. Haftanın birinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 2-1 kazandı.

SURVİVOR 29 NİSAN ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Ada oylamasında 5 oy Evrim alırken 3 oy da Parviz aldı. Bu sonuçla haftanın ilk eleme adayı Evrim oldu

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?