Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 31 Mayıs dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? 31 Mayıs Survivor potaya kim girdi?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 31 Mayıs dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? 31 Mayıs Survivor potaya kim girdi?

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme potasına hangi yarışmacı yazıldı?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 31 Mayıs dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 31 Mayıs kim aday, 31 mayıs survivor kim kazandı, survivor'da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor 120.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 31 Mayıs dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 31 mayıs survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor'da heyecan devam ediyor. Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022'de haftanın dördüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 

SURVİVOR 31 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın son dokunulmazlık oyununda ilk mücadele kadınlar ile başladı. İlk eşleşmeler 1-1 beraberlikle tamamlanırken, ikinci eşleşmelerde de eşitlik bozulmadı ve skor 2-2 eşitlikle sonuçlandı. Sonra ki eşleşmelerde Gönüllüler takımı oyuna ağırlığını koydu ve üçüncü eşleşmeleri 4-2, dördüncü eşleşmeleri 5-3, altıncı eşleşmeleri 6-4 önde tamamlarken son eşleşmelerde de seriyi bozmayarak oyunu 8-4 kazanmayı başardı. Haftanın son dokunulmazlık oyununda kadınlar mücadelesini Gönüllüler takımı 8-4 kazandı. Bu sonuçla Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVİVOR 31 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Dokunulmazlık heyecanı erkekler mücadelesiyle kaldığı yerden devam ediyor. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde de Gönüllüler takımı üstünlüğünü korudu ve skoru 3-1 getirdi. Üçüncü eşleşemelerde yine Gönüllüler takımı üstünlüğü ile 4-2 tamamlandı. Dördüncü eşleşmeler 5-3 Gönüllüler takımı üstünlüğü ile bitti. Ünlüler takımı oyuna ortak olarak beşinci eşleşmeleri 5-5 beraberliğe getirirken altıncı eşleşmelerde 6-6 eşitlikle bitti. Son eşleşmelerde ise Gönüllüler takımı oyunu tekrar eline alarak skoru 8-6 getirmeyi başardı. Haftanın son dokunulmazlık oyununda erkekler mücadelesini Gönüllüler takımı 8-6 kazandı. Bu sonuçla dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 2-0 kazandı.

SURVİVOR 31 MAYIS ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı.Adem'in performans birincisi olduğu haftada son eleme adayı Batuhan oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?