Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 8 Haziran dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? 8 Haziran Survivor potaya kim girdi?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 8 Haziran dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? 8 Haziran Survivor potaya kim girdi?

Haftanın birinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme potasına hangi yarışmacı yazıldı?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın birinci dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 8 Haziran dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 8 haziran kim aday8 haziran survivor kim kazandı, survivor'da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor 128.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 8 Haziran dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 8 haziran survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor'da heyecan devam ediyor. Haftanın birinci dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022'de haftanın dördüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 

SURVİVOR 8 HAZİRAN HAFTANIN YENİ TAKIMLARI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu öncesinde yeni takımların belirlenmesi için ilk olarak kaptanlar belirlendi. Kaptanların belirlendiği oyunda erkeklerde kazanan Atakan olurken, kadınlar ise Nagihan kazanan isim oldu.

Nagihan'ın takım kaptanı olarak kurduğu Ünlüler takımında Ayşe,Adem,Anıl ve Batuhan yer aldı.

Atakan'ın kurduğu Gönüllüler takımında ise Berkan, Hikmet,Ogeday ve Nisa yer aldı.

Ünlüler takımı; Nagihan, Adem, Anıl ve Ayşe

Gönüllüler takımı; Atakan, Berkan, Hikmet, Ogeday ve Nisa

SURVİVOR 8 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU 1.TURU KİM KAZANDI

Haftanın birinci dokunulmazlık oyunun ilk etabında Gönüllüler takımı fırtınası esti. Gönüllüler takımı ilk eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri 6-3, dördüncü eşleşmeleri ise 7-5 önde tamamladı. Son eşleşemeleride kazanan Gönüllüler takımı skoru 8-5 getirmeyi başardı. Bu skorla Gönülüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVİVOR 8 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU 2.TURU KİM KAZANDI

2.turda Gönüllüler takımı galibiyetlere kaldığı yerden devam etti.Gönüllüler takımı tüm eşleşmeleri önde tamamlayarak bu turu da 8-4 kazanmayı başardı. Bu galibiyetle skoru 2-0 getirmeyi başardı.

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kazanan Gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR 8 HAZİRAN ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı.Nagihan'ın performans birincisi olduğu haftada eleme adayı Ayşe oldu

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?