Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 18 Mart Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı hangi aday eleme adayı oldu

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 18 Mart Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı hangi aday eleme adayı oldu

Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden takım belli oldu. Hangi takım dokunulmazlığı kazandı. Eleme potasına kim yazıldı.


Survivor 2022 All Star'da bu akşam dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımı ve Ünlüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyunun sonrasın adaya dönen Ünlüler takımında Batuhan Karacakaya ve Mert Öcal arasında tencere yıkma yüzünden kavga çıktı.

 

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI

Survivor 2022 All Star 52.bölüm ile seyirci karşısına çıktı. Gönüllüler ve Ünlüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu oynadı. Dokunulmazlığı kazanan takım aynı zamanda pizza ödülününde sahibi oldu.

İlk olarak Kadınların karşı karşıya geldiği oyunda kazanan takım Ünlüler oldu. Erkeklerin yarışında ise kazanan taraf bu kez Gönüllüler takımı oldu. Kazanan takımı belirlemek için iki takımdan da en iyi yarışmacılar karşı karşıya geldi.

En iyilerin yarışında kazanan taraf 3-0 ile Gönüllüler takımı oldu

 

BATUHAN VE MERT ARASINDA KAVGA ÇIKTI

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı adaya döndükten sonra Batuhan ile Mert arasında tencere yıkma kavgası çıktı. Ateş yaktığı için tencere yıkamak istemeyen Batuhan'ın bu hareketine çok sinirlenen Mert'in ani tepkisi sonunda iki isim bir birbirini itmeye başladı. Dİğer yarışmacılarında aramaya girmesi sonunda Batuhan zor sakinleştirildi. Ada konseyinede yansıyan olayda henüz bir sonuca varılmış değil.

ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Yapılan oylama sonucunda her hafta olduğu gibi yazılan ilk isim yine Mert oldu. 

Ada oylamasında 1 oy Barış alırken 7 oy alan Mert ilk eleme adayı oldu.

 

 

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?