Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 19 Mart Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?Ada konseyinde kim yazıldı?

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 19 Mart Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?Ada konseyinde kim yazıldı?

Survivor 2022 All Star ikinci dokunulmazlığı kim kazandı? Hangi yarışmacı eleme potasına girdi. Survivor 53.bölümde neler yaşandığını merak mı ediyorsun?


Survivor 2022 All Star 53.bölüm de yeni bir dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. İkinci dokunulmazlığı hangi takım kazanacak. Ada konseyinde hangi isim potaya girecek. Peki Survivor'da neler olduğunu öğrelenelim.

1.DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Gönüllüler ve Ünlüler takımı karşı karşıya geldi. Ünlüler takımında ki Kadınların her ne kadar üstüne düşeni yapsada Erkeklerin kaybetmesi sonunda oyun 1-1 eşitlikle tamamlandı. En iyilerin yarıştığı son oyunda 3-0 ile kazanan Gönüllüler takımı oldu.

2.DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI

Gönüllüler ve Ünlüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geliyor. Ünlüler takımında tek hedef oyunu kazanarak karınlarını doyurmak ve ada konseyinde rahat bir nefes almak. Gönüllüler takımı ise her zaman olduğu gibi yine bu oyunu kazanarak Ünlüler takımında bir yarışmacıyı daha elemek istiyor.

Kadınların yarıştığı ilk oyunda kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu.

Erkeklerin mücadelesine genel skorda 1-0 üstünlükle başlayan Gönülüler takımı bu oyunuda kazanarak galibiyete ulaşmak istedi. Başa baş geçen oyunda Ünlüler takımı üstünlüğünü sürekli korusada Gönüllüler takımı skoru 7-4 kadar getirmeyi başardı.

Son 1 sayı ile oyunu kazanabilecek olan Gönüllüler takımı son sayıyı bir türlü alamadı. 7-4'den sonra Batuhan,Atakan ve Mert'in gelen sayıları ile oyun 7-7 beraberliğe kadar geldi.

Kazananı en iyilerin belirlediği son oyunda Ünlüler takımında Atakan, Gönüllüler takımından Berkan karşı karşıya geldi.Atakan oyunu kazanırsa genel skor 1-1 eşitlenecek ve dokunulmazlığı kazananı en iyilerin oyunu belirleyecek. Berkan oyunu kazanırsa genel skorda 2-0 Gönüllüler üstünlüğü ile dokunulmazlığı kazanan taraf olacak.

Erkeklerin son oyununda Berkan - Atakanı yendi ve kazanan taraf erkekler Gönüllüler takımı oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu 2-0 ile Gönüllüler takımı kazandı.

 

ELEME ADAYI KİM OLDU

Kaybeden takımda ada konseyi heyecanı yaşanacak. Yapılan oylama sonunda en fazla oyu alan yarışmacı eleme potasına giren ikinci yarışmacı olacak.

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?