Survivor iletişim ödül oyununu kim kazandı? 15 Mart dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor adayı kim oldu?

Survivor iletişim ödül oyununu kim kazandı? 15 Mart dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor adayı kim oldu?

Survivor 2022 All Star'da iletişim ödülünü kim kazandı? Survivor 49.bölümde haftanın 2.dokunulmazlığını kim kazandı? Surivor ada konseyinde kim yazıldı?


Survivor 2022 All Star'da 49.bölümde büyük heyecan yaşanıyor. Haftanın 2.dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Dokunulmazlığı kazanan takım iletişim ödülünün de sahibi olacak. 4 haftadır iletişim ödülünü kazanamayan Ünlüler takımı bu kez kazanabilecek mi?

Gönüllüler takımı ikinci dokunulmazlığıda kazanabilecek mi? Peki kazanan takım kim oldu?

 

SURVİVOR 1.DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kaybeden takım Ünlüler takımı olmuştur. Ünlüler takımında ada konseyinde ismi yazılan yarışmacı Mert oldu.

 

SURVİVOR 2.DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

Survivor 2022 All Star'da haftanın ikinci dokunulmazlık heyecanı yaşanıyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında tek hedef bu oyunu kazanmak ve rahat bir konsey geçirmek. Gönüllüler takımı ise galibiyet serisine devam ederek eleme potasına Ünlüler takımından bir ismi daha göndermek istiyor. Kıyasıya mücedelelerin yaşandığı dokunulmazlık oyununda Kadınlar yarışında kazanan taraf Ünlüler takımı oldu. Erkeklerin yarışında 8-3'lük skorla kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu.
Kazanan takımı en iyiler yarışı belirledi. En iyilerin yarıştığı son oyunu 3-0 galibiyetle tamamlayan Gönüllüler takımı ikinci dokunulmazlığı kazanan taraf oldu.

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım aynı zamanda ileitşim ödülününde sahibi oldu. Ünlüler takımı bu oyunu kazanması durumunda aillelerinden gelen elektronik postaları okuyabiliyorken, Gönüllüler takımı ailelerinden gelen resimli elektronik postaları okuyabilecek. 4 haftadır iletişim oyununu kazanamayan Ünlüler takımı bu oyunu çok kazanmak istesede kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu

ÜNLÜLER TAKIMINDA BÜYÜK ÇÖKÜŞ

Dört haftadır ileitşim ödülünü kazanamayan Ünlüler takımı adeta yıkıldı. Aylardı ailelerinden hiçbir haber alamayan yarışmacılar göz yaşlarını tutamadılar.Özellikle Atakan, Merve ve Nagihan büyük yıkım yaşayan isimler oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU

Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı ada konseyine gitti. Gizem ve Pervizin dokunulmaz oldu. Yapılan ada oylamasında en çok ismi yazılan yarışmacı Barış oldu.

İkinci dokunulmazlık sonucunda eleme potasına giren isimler Mert ve Barış oldu

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?