Survivor Kim Elendi? 14 Haziran survivor kim elendi? Survivor kim elendi 14 Haziran 2022

Survivor Kim Elendi? 14 Haziran survivor kim elendi? Survivor kim elendi 14 Haziran 2022

Survivor All Star kim elendi, Survivor kim gitti, 14 Haziran Survivor kim gitti? Tv8 Survivor kim elendi sorularının cevaplarını merak mı ediyorsun?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın eleme adaylarından hangisinin adaya veda edeceği merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim elendi, Survivor 14 Haziran kim elendi, Survivor dün akşam kim elendi, survivor kim elendi 14 Haziran? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da bu akşam kim elendi?  İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor All Star'da bu hafta üç dokunulmazlık oyununu oynandı. Bir yarışmacı yapılan sms oylaması sonunda bu akşam adaya veda etti. Peki survivor'da kim elendi?

SURVİVOR KİM ELENDİ

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme adayı olarak Nisa çıkmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ise eleme adayı olarak Atakan çıktı. Üçüncü dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetti. Ünlüler de ada konseyinde çıkan isim Hikmet oldu. Haftanın iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında performans birincisinin söylediği Ogeday son aday oldu.

Yapılan sms oylamasına göre en az oyu alan yarışmacı bu akşam ada hayatına veda edecek.

14 HAZİRAN SURVİVOR KİM ELENDİ

Bu akşam ki ada konseyinde dört adaydan en az sms oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. Adaya veda eden yarışmacı Atakan oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?