Survivor Kim Elendi? 21 Haziran survivor kim elendi? Survivor kim elendi 21 Haziran 2022

Survivor Kim Elendi? 21 Haziran survivor kim elendi? Survivor kim elendi 21 Haziran 2022

Survivor All Star kim elendi, Survivor kim gitti, 21 Haziran Survivor kim gitti? Tv8 Survivor kim elendi sorularının cevaplarını merak mı ediyorsun?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın eleme adaylarından hangisinin adaya veda edeceği merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim elendi, Survivor 21 Haziran kim elendi, Survivor dün akşam kim elendi, survivor kim elendi 21 Haziran? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da bu akşam kim elendi?  İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor All Star'da bu hafta üç dokunulmazlık oyununu oynandı.Haftanın birincisi ise dördüncü gitme adayını belirledi. Bir yarışmacı yapılan sms oylaması sonunda bu akşam adaya veda etti. Peki survivor'da kim elendi?

SURVİVOR KİM ELENDİ

Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem ilk eleme adayı olarak Berkan ismini söylemişti. İkinci bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe ise elenme adayı olarak  Nisa'yı söyledi. Üçüncü bireysel dokunulmazlık oyununu Adem kazandı.Adem ise son aday olarak Hikmet'in ismini söyledi. Haftanın en yüksek puanını alan yarışmacının belirlediği dördüncü eleme adayı Nagihan oldu.

Yapılan sms oylamasına göre en az oyu alan yarışmacı bu akşam ada hayatına veda edecek.

21 HAZİRAN SURVİVOR KİM ELENDİ

Bu akşam ki ada konseyinde dört adaydan en az sms oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. Adaya veda eden yarışmacı Berkan oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?