Survivor Kim Elendi? 7 Haziran survivor kim elendi? Survivor kim elendi 7 Haziran 2022

Survivor Kim Elendi? 7 Haziran survivor kim elendi? Survivor kim elendi 7 Haziran 2022

Survivor All Star kim elendi, Survivor kim gitti, 7 Haziran Survivor kim gitti? Tv8 Survivor kim elendi sorularının cevaplarını merak mı ediyorsun?


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın eleme adaylarından hangisinin adaya veda edeceği merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim elendi, Survivor 7 Haziran kim elendi, Survivor dün akşam kim elendi, survivor kim elendi 7 Haziran? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor'da bu akşam kim elendi?  İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor All Star'da bu hafta dört dokunulmazlık oyununu oynandı. Bir yarışmacı dün akşam yapılan sms oylaması sonunda bu akşam adaya veda etti. Peki survivor'da kim elendi?

SURVİVOR KİM ELENDİ

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme adayı olarak Hikmet çıkmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ise eleme adayı olarak Nisa çıktı. Üçüncü dokunulmazlık oyununu yine Ünlüler takımı kaybetti. Ünlülerde ada konseyinde çıkan isim Evrim oldu. Haftanın son dokunulmazlık oyununda ise dün akşam kaybeden takım Ünlüler oldu. Ünlüler takımında ise son aday Anıl oldu.

Dün akşam yapılan sms oylamasına göre en az oyu alan yarışmacı bu akşam ada hayatına veda edecek.

7 HAZİRAN SURVİVOR KİM ELENDİ

Bu akşam ki ada konseyinde dört adaydan en az sms oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. Adaya veda eden yarışmacı Evrim oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?