Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 19 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 19 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2022 ödül oyununu kim kazandı? Survivor 19 Nisan ödül oyununu hangi takım kazandı? Peki bu soruların cevaplarını merak mı ediyorsun


Survivor All Star 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bu akşam ki ödül oyununun kazananı merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 19 Nisan ödülü kim kazandı, Survivor ödül oyununu kim kazandısurvivor bu akşam ki ödülü kim kazandı? Survivor 2022 ödül oyununu kim kazandı gibi ifadeler yer aldı. İşte bu akşama dair tüm detaylar...

Survivor'da heyecan devam ediyor. Haftanın ödül oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyununu kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022'de haftanın ödül oyununu kim kazandı ?

SURVİVOR 19 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın eleme gecesinde yeni bir ödül oyunu oynanıyor. Mücadele ilk olarak kadınlar ile başladı.Kıyasıya mücadelenin yaşandığı kadınlar oyununda iki takım bir birlerine üstünlük kurmakta zorluk yaşadı. Gönüllüler takımının 2-1 öne geçtiği ilk eşleşmelerden sonra Ünlüler takımı ikinci eşleşmeler durumu 3-3 beraberliğe getirmeyi başardı.Üçüncü eşleşmelerde 5-4 üstünlük sağlayan Ünlüler, dördüncü eşleşmelerde ise farkı 7-5 getirmeyi başardı. Ödül oyununda kadınlar mücadelesini Ünlüler takımı 8-6 kazanmayı başardı. Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVİVOR 19 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Ödül oyununda sıra erkekler mücadelesine geldi. Baştan sonra kadar Gönüllüler takımının üstünlüğüyle geçen oyunda Ünlüler takımı varlık gösteremedi. Erkekler mücadelesini Gönüllüler takımı 8-2 kazandı. Genel skorda 1-1 eşitlik sağlandı. Kazanan takımı belirlemek için sıra en iyiler mücadelesine geldi.

SURVİVOR 19 NİSAN EN İYİLER ETABINI KİM KAZANDI

En iyiler etabında Ünlüler takımında Atakan, Batuhan, Nagihan ve Merve çıkarken, Gönüllüler takımından Ayşe, Anıl, Nisa ve Ogeday çıkan isimler oldu. İlk oyunda Nisa Merve'yi yenmeyi başardı. İkinci oyunda Ogeday ile Batuhan karşı kaşrıya geldi. Kazanan Ogeday oldu. Ayşe ise güçlü rakibi Nagihan karşısında kazanan taraf oldu. Final etabını Gönüllüler takımı 3-0 kazandı.

SURVİVOR 19 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Kadınlar ve erkekler mücadelesiyle 1-1 eşitlik sağlanan ödül oyununda en iyilerin yarıştığı final etabını 3-0 kazanan Gönüllüler takımı ödülün sahibi oldu.

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?