Türkiye-Yunanistan Survivor Yarışması

Türkiye-Yunanistan Survivor Yarışması


Survivor 2006 yılı sezonunda Türkiye ve Yunanistan ülkeleri yarışmacıları karşı karşıya geldi.

Yapımcılığını Pelin AKAD‘ın üstlendiği Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasının çekimleri Panama’da yapılmakta.Yarışma SHOW TV ekranlarında karşımıza çıkarken Yunanistan’da aynı anda MEGA TV‘de yayınlanıyor.

Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasında Türk takımını 4 kadın 4 erkek olmak üzere 8 yarışmacı temsil ediyor.Yunan takımını da aynı şekilde 4 kadın ve 4 erkek yarışmacı yarışıyor.

Yarışmada 7 hafta boyunca ayrı adalarda iki ülke takımları arasında yapılan yarışma 7.haftadan sonra iki ülke takımlarının aynı adada buluşmasıyla devam ediyor.Yarışmacıların aynı ada da bulunmasından dolayı birbirlerini anlamakta zorluk çekebileceklerinden dolayı Türk ve Yunan takımlarına birer sözlük veriliyor.

Survivor 2006 yılında ekranlara Survivor Türkiye – Yunanistan olarak iki ülke takımları arasında yapılan yarışmanın büyük ödülü ise 250.000 € olarak belirlendi.Toplam 16 yarışmacıdan oluşan yarışmanın şanslı ve hak eden yarışmacı bakalım kim olacak.Büyük ödülün sahibini bizlerde sizler gibi merak ediyoruz.

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?