Survivor 2021 36.Bölüm Tanıtımı Yayınlandı 27 Şubat

Survivor 2021 36.Bölüm Tanıtımı Yayınlandı 27 Şubat

Survivor 2021 heyecanı 8.haftada 36.bölüm ile devam ediyor. Market ödül oyununu kim kazandı ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorularının cevaplarını bulacağız


Survivor 2021 heyecanı 8.haftada 36.bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor.  

Kaybedenler kulübüne giren Ünlüler takımında iç savaş devam ediyor. Yarışmacılar arasında yaşanan gerginlikler, Öykü Çelik'in arkadşaları için yaptığı sitem ve Doğan ile Barış arasında ki tartışma sonunda Ünlüler takımında ipler kopma noktasına gelmiş durumunda. Her söylenenen sözün dokunur olduğu oyunlarda Ünlüler takımının artık işi çok zor  gibi görünüyor.

Geçen hafta hangi yarışmacı adaya veda etti

Gönüllüler takımında karınlar tok keyifler yerinde, takımın tek konstresi oyunları kazanmak ve Ünlüler takımının çöküşünü izlemek.

Market Ödül oyunu

İki takım yeni bir ödül oyununda karşı karşıya geliyor. Market ödül oyunun oynanacağı ilk oyunda kazanan takım ayrıca açık artırma oyununuda oynamaya hak kazanacak.

Haftanın ilk  dokunulmazlık oyunu

Ödül oyunlarının ardından haftanın en önemli oyunu ise dokunulmazlık oyunu oynanacak. İlk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak hep birlikte göreceğiz.

Geçen hafta ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı

Ada konseyi

Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım için haftanın ilk ada konseyi düzenleniyor. Acun ILICALI'dan Çağrı'ya Poyraz karşı yaptığı hareketleri için sert bir uyarı geldi.

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?