Survivor Anlat Bakalım Oyununu Kim Kazandı

Survivor Anlat Bakalım Oyununu Kim Kazandı

Survivor'ın en eğlenceli oyunu olan anlat bakalım oyununda gönüllüler takımı ve ünlüler takımı karşı karşıya geldi. Bakalım Survivor börek ödülünü hangi takım kazandı?


Survivor 2021 heyecanı 8.haftanın ilk gününde devam ediyor.

İki takım zorlu bir ödül oyununun ardından Survivor'ın en eğlenceli oyunu olan anlat bakalım ödül oyununda karşı karşıya geliyor. Sinirlerin bir hayli gerildiği ve takımların birbirlerine girdiği adeta kaosun hakim olduğu bir ödül oyununda iyi yıpranan yarışmacılar için bu oyun son derece eğlenceli olacak.

Dominos tavuk ödül oyununu hangi takım kazandı?

Anlat bakalım ödül oyununda Gönüllüler ve Ünlüler takımlarından 2'şer yarışmacı karşı karşıya gelecek ve kendilerine gösterilen kelimelerden en çok hangi 2 yarışmacı bilirse puanı takımına götürecek. İlk 5 sayısına ulaşan takımın nefis börekleri götüreceği oyunda bakalım kazanan kim oldu.

Survivor anlat bakalım ödül oyununu hangi takım kazandı?

Eğlenceli anların yaşandığı ödül oyununda Gönüllüler takımı bir önceki ödül oyunun getirdiği rehavet ile pek oyuna ısınamış gibi gözüküyor. Ünlüler takımı ise kaybedilen oyunlar sonrasın bir hayli zor durumdalar, bu oyunu alarak en azından günü boş miğdeyle kapatmak istemiyorlar.

Survivor Ünlüler Takımı oyuna hızla başlayarak puanları bir bir almayı başardı.

Yarışmacıların eşleşmeleri ise şu şekilde oldu.

Beryak - Poyraz => Sergen - Merve

Öykü - Aleyna => Öykü Çelik - Melis

Dora - Hanzade => Gonca - Çağrı

Reşat - Yunus Emre => Barış - Doğan

Öykü Uysal - Ayşe => İsmail - Batuhan

Ayşe - Steven => Merve - İlayda

Berkay - Hanzede => Çağman - İsmail

Öykü - Sergen => Dora - Yiğit

Eşleşmelerinin sonuncunda eğlenceli bir oyun ortaya çıktı. Gönüllüler takımının tek sayısı Dora ve Hanzade'den gelirken, Öykü ve Sergen yeni bir rekor kırarak 8 kelimeyi bilmeyi başardı. 

Ünlüler takımı anlat bakalım ödül oyununu 5 - 1 kazanarak peynirliği böreği kazanan taraf oldu.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?