Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı

Survivor 2021'in 8.haftası 36.bölüm de sıra dokunulmazlık oyununa geldi.27 Şubat dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı


27 Şubat dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Survivor 2021 heyecanı dokunulmazlık oyunu ile kaldığı yerden devam ediyor.

Sıra haftanın en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyununda, tamam mı devam mı savaşının verileceği oyunda iki takımda tüm güçleriyle mücadele edecek.

Haftalardır dokunulmazlık oyunu kazanamayan Ünlüler takımı artık bu duruma bir son vermenin hesaplarını yapmaya dursun, Gönüllüler takımı rüzgarı esmeye devam ediyor.

Kazanılan ödül oyunları sonunda karınların tok, morallerin yerinde olduğu Gönüllülerde tek hedef rakibe bir darbe daha vurmak.

Geçen haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor Ünlüler takımı ile Survivor Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geliyor. Parkurda aşılan engellerin sonunda 4 adet sembolü elinde ki kum torbası ile ilk deviren yarışmacı sayıyı takımına kazandıracak. Toplamda 10 puana ilk ulaşan takım dokunulmazlığın sahibi olacak.

Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı dokunulmazlık oyununda her iki takımda tüm güçleriyle parkurda yarıştı. Skoru 5-5 kadar beraberliğe getiren iki  takım biran olsun oyundan kopmadı.

Gönüllüler takımı 5-5'den sonra vites artırarak geriye kalan 5 oyunuda almayı başardı ve 10-5 skorla dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

 

 

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?