Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı 28 Şubat

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı 28 Şubat

Survivor 2021 heyecanı 8.haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanıyor. 28 şubat dokunulmazlık oyununu kim kazandı


28 şubat dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2021 heyecanı 8.haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ile devam ediyor.

Artık mutlak bir geri dönüşe ihtiyacı olan Ünlüler takımının bu oyunu mutlaka kazanması gerekiyor. Haftalardır dokunulmazlıkları kaybeden takımda moraller bozuk ve kaybedilen ödül oyunları sonunda karınlar aç ve iç çatışmalar başladı.

Gönüllüler takımında herşey yolunda gidiyor. Kazaılan oyunlar,ödüller sonrasında keyifler yerinde.

İlk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Açık artırma oyunu

Açık artırma oyununu oynayan Gönüllüler takımında keyifler yerinde ve karınlar tok artık tek hedef ikinci dokunulmazlığı kazanmak.

İkinci dokunulmazlığı hangi takım kazandı

Her iki takımda tüm güçlerini parkurda gösteriyor. Ağırlık üzerine olan oyunda yarışmacılar kum torbasının dolu olduğu fileyi kaldırmak zorunda. 10 sayısına ulaşan ilk takım dokunulmazlığın sahibi olacak.

Gönüllüler takımı artık rehavete kapılmış olsa gerek bu oyunda skor olarak geride kalarak Ünlüler takımını yakalamayı başaramadı. Ünlüler takımının 7-4 üstünlüğe getirdiği oyunda artık sonuca ulaşmak için kazanılması gereken sadece 3 oyun kaldı.

Gönüllüler takımı bir atak yapıp skoru 7-5 getirmeyi başarsada Ünlüler rakibinin çıkış yapmasına izin vermeyerek sonuca ulaşmayı başardı. Yunus Emre'nin Barış'a karşı kaybettiği oyunda skor 9-5 gelirken son oyunda Öykü Çelik rakibi Öykü Uysal karşı son oyunu kazanamadı ve Gönüllüler skor 9-6 getirmeyi başardı.

İsmail Balaban ile Reşat Hacıahmetoğlu'nun mücadelesinde kazanan taraf İsmail Balaban oldu ve hem sayıyı hemde dokunulmazlığı takımına getiren isim oldu.

Ünlüler takımı 10-6 skorla dokunulmazlığı kazanmayı başardı.

Düşüncelerini paylaşmaya hazırmısın ?